The Chainsmokers w ogniu krytyki. Wszczęto śledztwo w sprawie ich koncertu

2020-07-28 14:17 Patrycja Obarowska
The Chainsmokers
Autor: materiały prasowe

The Chainsmokers w ogniu krytyki! Okazuje się, że ostatni koncert słynnego amerykańskiego duetu wywołał niemałe zamieszanie. Co dokładnie wydarzyło się na charytatywnym koncercie samochodowym zorganizowanym wspólnie z DJ-em D-Solem? Więcej o głośnym wydarzeniu zdradzamy na ESKA.pl!

The Chainsmokers w ogniu krytki! Okazuje się, że o charytatywnym koncercie słynnego duetu zorganizowanym wspólnie z DJ-em D-Solem nie zapomnimy jeszcze przez długi czas. Impreza, która nosiła nazwę Safe & Sound i była muzycznym przeżyciem samochodowym wcale nie należała do najbezpieczniejszych. Jak wiadomo w okresie wciąż trwającej pandemii koronawirusa, wszystkie wydarzenia rozrywkowe mogą być organizowane tylko i wyłącznie wtedy, kiedy spełniają nałożone wcześniej warunki i obostrzenia. Zaraz po koncercie charytatywnym od The Chainsmokers, duet znalazł się w ogniu krytyki, ponieważ w sieci pojawił się filmik z imprezy, na którym można było dostrzec tłumy ludzi stojących w bliskiej od siebie odległości. Sprawa imprezy od The Chainsmokers zaszła tak daleko, że skomentował ją nawet Gubernator Nowego Jorku, Andrew Cuomo, który w swojej wypowiedzi nie krył zbulwersowania udostępnionym w sieci nagraniem. Nie tolerujemy nielegalnego i lekkomyślnego zagrożenia zdrowia publicznego. - powiedział, po czym ogłosił śledztwo w tej sprawie.

The Chainsmokers w ogniu krytyki

The Chainsmokers zorganizowali zbiórkę pieniędzy na cele charytatywne w Hamptons podczas sobotniego wieczoru samochodowego, jednak teraz o wydarzeniu jest bardzo głośno z powodu braku zachowania dystansu społecznego, który w dobie koronawirusa jest na wagę złota. 

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze