Taylor Swift

i

Autor: Casey Flanigan/imageSPACE/Associated Press/East News

KONCERTY W POLSCE

Taylor Swift tworzy historię w Polsce! Trzeci koncert w Warszawie ogłoszony

2023-07-05 18:38

To się dzieje naprawdę! Ikona współczesnej popkultury Taylor Swift oficjalnie ustanawia rekord w Polsce. Ogłaszając swój trzeci koncert na PGE Narodowym w Warszawie, artystka staje się pierwszą osobą w historii, która zapełni tenże obiekt trzykrotnie.

Trzeci koncert Taylor Swift w Polsce to nie żart! W środę 5 lipca, na tydzień przed oficjalną sprzedażą wejściówek na The Eras Tour w Warszawie, fani piosenkarki nie tylko otrzymali potwierdzenie pomyślnego przejścia weryfikacji, ale również dowiedzieli się o trzecim show piosenkarki w naszym kraju. Oficjalnie wiadomo już, że Taylor zagra na PGE Narodowym 1, 2 oraz 3 sierpnia 2024 roku. Informacja ta została potwierdzona zarówno przez Alter Art, organizatora koncertu Swift w Polsce, jak również przez samą artystkę w jej mediach społecznościowych. Tym samym Taylor Swift, przyzwyczajona zresztą do stałego bicia rekordów, stała się pierwszym artystą solowym w historii, który ogłosił aż trzy występy na mieszczącym blisko 60 tysięcy miejsc obiekcie, jakim jest PGE Narodowy. Do tej pory Ed Sheeran i Beyonce byli jedynymi muzykami "solo", którzy zaprezentowali tam swoje show dwukrotnie.

Fani przed koncertem Beyonce

Trzeci koncert Taylor Swift w Polsce

Taylor Swift po raz kolejny tworzy historię, tym razem w Polsce. Wokalistka będzie bowiem pierwszą osobą, która zapełni PGE Narodowy trzy razy z rzędu. Bilety na koncert wokalistki w ramach The Eras Tour w Warszawie trafią do sprzedaży już 12 lipca 2023 roku o godzinie 12:00. Jak zapewniają organizatorzy, spodziewane jest ogromne zainteresowanie, przewyższające nawet liczbę dostępnych wejściówek!