gwiazdy

Taylor Swift musiała odwołać koncert w Polsce. To ogłoszenie złamało serce wszystkim jej fanom!

2024-06-25 11:09

Już tylko tygodnie dzielą nas od pierwszego, długo wyczekiwanego koncertu Taylor Swift w naszym kraju. Artystka zaśpiewa na PGE Narodowym w Warszawie 1, 2 i 3 sierpnia, a bilety na każde z trzech wydarzeń zostały wyprzedane. Gwiazda już w przeszłości miała zagrać przed polską publicznością, jednak jej plany pokrzyżowała pandemia.

Taylor Swift jest jedną z tych gwiazd, na której koncert polscy fani musieli czekać bardzo długo. Wokalistka nie odwiedziła nas w ramach żadnej ze swoich dotychczasowych tras koncertowych. Marzenie wszystkich wielbicieli w końcu się spełni i zobaczą na żywo idolkę już za kilka tygodni. Swift odwiedzi Polskę po raz pierwszy ze swoim bijącym rekordy tournee "The Eras Tour", które stanowi podsumowanie jej bogatego dorobku artystycznego. Gwiazda jako pierwsza osoba w historii wyprzedała PGE Narodowy w Warszawie trzykrotnie. Jej koncerty zaplanowano na 1, 2 i 3 sierpnia, a organizatorzy oficjalnie ogłosili już sold out. Zainteresowanie kupieniem wejściówek wyraziło ponad 600 tysięcy osób! Gdyby wszystko poszło zgodnie z planem, Taylor odwiedziłaby nasz kraj znacznie wcześniej, bo w 2020 roku. Po wydaniu doskonale przyjętego albumu "Lover" artystka i jej team planowani trasę festiwalową, a jednym z przystanków na mapie był odbywający się w Gdyni Open'er Festival. Wokalistkę ogłoszono pierwszą headlinerką wydarzenia, a jej show miało mieć miejsce 3 lipca.

Koncerty Taylor Swift w Polsce 2024 - BILETY. Czy są jeszcze dostępne? Gdzie kupić wejściówki na The Eras Tour?

Fani Taylor Swift biorą ślub inspirowany jej teledyskami!

Taylor Swift odwołała koncerty

Od wydania płyty "Lover" w życiu Taylor Swift wydarzyło się wiele wspaniałych rzeczy. Gwiazda jest dziś najpopularniejszą artystką muzyczną na świecie, o czym świadczą generowane przez nią wyniki. Wokalistka odwiedzi nasz kraj w ramach trasy koncertowej "The Eras Tour" już na początku sierpnia. Polscy Swifties doskonale pamiętają jednak o tym, że ich idolka miała zaśpiewać w naszym kraju w 2020 roku. Po wydaniu krążka "Lover" Swift ogłosiła tournee "Lover Fest", które miało objąć swoim zasięgiem 16 miast. Trasa miała rozpocząć się 20 czerwca 2020 roku w Werchter w Belgii, a zakończyć się 1 sierpnia 2020 w Foxborough w Massachusetts. Wszystkie koncerty, w tym ten zaplanowany na 3 lipca podczas Open'er Festival 2020, zostały odwołane z powodu globalnej pandemii COVID-19. Do czasu "The Eras Tour" koncerty Taylor Swift w Europie były bardzo rzadkim zjawiskiem. Odliczacie już dni?

Listen on Spreaker.