koncerty w Polsce

Koncerty Taylor Swift w Polsce 2024 - BILETY. Czy są jeszcze dostępne? Gdzie kupić wejściówki na The Eras Tour?

2024-06-24 12:29

Już tylko kilka tygodni dzieli nas od pierwszego w karierze koncertu Taylor Swift w Polsce. Artystka odwiedzi nasz kraj w ramach bijącej rekordy trasy koncertowej "The Eras Tour". Wiele osób zastanawia się, czy bilety na któreś z trzech zaplanowanych wydarzeń są jeszcze dostępne. Sprawdziliśmy to!

Na ten moment fani Taylor Swift czekali od lat. Po blisko 20 latach od swojego fonograficznego debiutu piosenkarka w końcu odwiedzi nasz kraj i wystąpi nie raz, nie dwa, a aż trzy razy, tym samym przechodząc do historii. Do tej pory żaden z artystów nie wyprzedał PGE Narodowego w Warszawie trzykrotnie. Taylor Swift jest aktualnie w swojej największej trasie koncertowej "The Eras Tour", która stanowi podsumowanie jej bogatego dorobku artystycznego. Podczas trwającego trzy godziny show artystka przypomina utwory z każdej ze swoich jedenastu płyt. Fani z Europy mogą poszczycić się tym, że w przeciwieństwie do tych amerykańskich, mają dodatkowy set. W kwietniu tego roku na rynku ukazał się bowiem najnowszy krążek wokalistki "The Tortured Poets Department". Jako że 1 sierpnia zbliża się wielkimi krokami i o koncertach Swift w Polsce robi się coraz głośniej, coraz więcej osób poszukuje informacji, gdzie, kiedy, za ile i czy w ogóle można jeszcze kupić wejściówki na "The Eras Tour" w Warszawie. Dostępu do sprzedaży nie otrzymali wszyscy! 

Zobacz: Ile dziennie zarabia Taylor Swift? Dla wielu to niewyobrażalna kwota

Fani przed koncertem Beyonce

Bilety na koncert Taylor Swift

Aby zapobiec wykupowaniu biletów przez boty, organizatorzy koncertów Taylor Swift w Polsce postanowili wprowadzić zasadę, że dostęp do sprzedaży wejściówek otrzymają tylko zarejestrowani fani. Według przecieków chęć zobaczenia wokalistki na żywo wyraziło około 600 tysięcy osób! Sprzedaż na "The Eras Tour" 1, 2 i 3 sierpnia 2024 roku wystartowała w ubiegłym roku, 12 lipca. Czy bilety na koncerty Taylor są jeszcze dostępne? Niestety, nie mamy dobrych wieści. Organizatorzy, czyli Alter Art & AEG, ogłosili sold out