Tak wygląda scena, na której zaśpiewa Sara James. Eurowizja Junior 2021 jak z bajki!

2021-10-19 13:05
Sara James
Autor: Piotr Molecki/East News

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie, na które czekają miliony fanów, będzie miało miejsce w Paryżu. Organizatorzy konkursu opublikowali w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcia sceny, na której zaprezentują się młodociani artyści, w tym Sara James. Wielbiciele Eurowizji są nią zachwyceni!

Eurowizja Junior 2021 - scena, na której zaprezentują się wykonawcy z całego świata, została już ujawniona. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie, poznajemy coraz więcej szczegółów dotyczących jego organizacji. Po wielkim triumfie Valentiny, która zwyciężyła zarówno w głosowaniu jurorów, jak i telewidzów, impreza będzie miała miejsce w Paryżu. Start wydarzenia zaplanowano na 19 grudnia, czyli później, niż edycje z ubiegłych lat. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia sceny, na której zaśpiewają biorący udział w konkursie uczestnicy. Nasz kraj reprezentować będzie oczywiście Sara James, która zaśpiewa utwór Somebody. To właśnie ta piosenka została uznana za najlepszą z eurowizyjnych propozycji, jakie startowały w specjalnej edycji programu Szansa na sukces. W tej bajkowej scenerii kompozycja ma szansę wybrzmieć jeszcze mocniej!

Sara Egwu-James bez tajemnic. Co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 10
Kiedy Sara Egwu-James przyszła na świat?

Eurowizja Junior 2021 - scena

Scena, która została zaprezentowana w oficjalnych mediach społecznościowych, zachwyciła fanów z całego świata. Wielbiciele Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci nie ukrywają swojego podekscytowania wynikającego ze zbliżającego się wielkimi krokami startu imprezy. Sprawdźcie, jak wygląda scena, na której zaśpiewa Sara James. Robi wrażenie, prawda?

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze