Taco Hemingway wrócił i rozniósł scenę! Jednak TEGO fani się nie spodziewali

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER / EAST NEWS Taco Hemingway wrócił i rozniósł scenę! Jednak TEGO fani się nie spodziewali

Taco Hemingway wrócił i rozniósł scenę! Jednak TEGO fani się nie spodziewali

2021-07-19 11:07

Taco Hemingway zaliczył wielki powrót, podczas koncertu Quebonafide na Open'er Park 2021 w Gdyni. Raper niespodziewanie pojawił się na scenie i wspólnie ze swoim przyjacielem wykonał kilka znanych utworów. Fani byli jednak zaskoczeni innym faktem. Przekonajcie się sami i sprawdźcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Taco Hemingway - nowy wygląd
  2. Taco Hemingway - płyty, kariera

Taco Hemingway zawsze, gdy pojawia się na scenie daje z siebie wszystko. Tak było na samym początku kariery, gdy koncertował w ramach Następna Stacja Tour, tak było podczas Marmur Tour, ale również mega energetycznie było w czasie Ekodiesel Tour, gdzie występował w ramach projektu Taconafide. Filip Szcześniak, stęskniony występami na żywo, pojawił się u boku swojego przyjaciela, Quebonafide, który był główną gwiazdą na Open'er Park Festival w Gdyni, 18 lipca 2021. Artyści wspólnie wykonali utwór Tokyo, który pochodzi z albumu Romantic Psycho, a także 8 Kobiet i Tamagotchi ze wspólnej płyty Soma 0,5 mg. Fani byli przeszczęśliwi, bo występ Taco Hemingwaya w duecie z Quebo, nie był zapowiedziany. 

Krystian Ochman i Taco Hemingway w jednej piosence? O tym duecie marzą internauci!
Sonda
Taco Hemingway - nowy wygląd. Jak ci się podoba?

Taco Hemingway - nowy wygląd

Koncert Quebonafide i obecność Taco Hemingwaya to kwestie, które wywołały duże poruszenie, nie tylko ze względu na wspólny występ. Taco Hemingway zaskoczył delikatną zmianą wizerunku. Raper specjalnie na ten wieczór przefarbował kolor włosów. Z bruneta stał się blondynem, a sama przemiana wywołała pozytywne zaskoczenie internautów:

  • Dobra zmiana wyglądu!
  • Bardzo ładnie wygląda
  • Jaki on jest śliczny! <3
  • Nowy wygląd = nowa płyta?

- napisali fani. Zobaczcie zresztą sami i oceńcie nowy image Taco Hemingway'a:

Taco Hemingway wrócił i rozniósł scenę! Jednak TEGO fani się nie spodziewali

i

Autor: Instagram - dj_moyes / https://www.instagram.com/dj_moyes/ Taco Hemingway wrócił i rozniósł scenę! Jednak TEGO fani się nie spodziewali

Taco Hemingway - płyty, kariera

Taco Hemingway ma na swoim koncie 5 solowych albumów, 6 EP-ek, a także 1 album nagrany w ramach projektu Taconafide. Dyskografię rapera zamykają wydane we wrześniu 2020 roku albumy Jarmark i Europa. Filip Szcześniak miał dać koncerty, w ramach trasy Pocztówka z Polski Tour, jednak w wyniku trudnej sytuacji epidemicznej musiały one zostać przełożone. Nowe daty występów mamy poznać lada chwila. Poza koncertami fani z niecierpliwością czekają na najnowszy materiał artysty. Niektórzy ponownie liczą, że pojawi się on niespodziewanie i bez zapowiedzi.