Taco Hemingway rapował, że wyda parę płyt w lipcu. Teraz jego wers nabiera znaczenia!

2020-07-08 13:03 Rafał Wróblewski
Taco Hemingway i PRO8L3M
Autor: mat. prasowe

Taco Hemingway w ostatnich dniach testował cierpliwość fanów. Zapowiadał swój projekt, w którym, jak się niedługo później okazało - bierze również udział duet PRO8L3M. Internauci podejrzewali, że chodzi o wspólną płytę, trasę koncertową, a także promujący wszystko utwór. Tymczasem raperzy postanowili założyć swoją niezależną wytwórnię, w której i wy macie okazję się znaleźć!

Taco Hemingway w lipcu wyda album, ogłosi trasę koncertową, a może pojawi się wyłącznie singiel? Od kilku tygodni, gdy tylko pojawiły się pierwsze zapowiedzi, fani z niecierpliwością odliczali dni do ujawnienia niespodzianki. Tym bardziej, że Taco już w maju 2020 rapował: wydam parę płyt w lipcu. Internauci byli wręcz przekonani, że raper wrzuci do sieci swój krążek. Tymczasem jego wers, który powstał w ramach drugiej części Hot16Challenge nabiera nowego sensu. Fifi wyda parę płyt w lipcu, bo wspólnie z duetem PRO8BL3M, a także Jedynakiem i DJ-em Chwiałem, założył niezależną wytwórnię. W ramach labelu 2020 wydane zostały cztery krążki. Mowa o Art Brut 2, Probl3m, album V od Agaty Dziarmagowskiej, Hologram Gverilli i 47playground od Okiego. Niech ciekawostką będzie to, że na tylnej części pudełka wydawnictwa Pocztówka z WWA, lato '19, widnieje logo wytwórni. Już wtedy artyści wiedzieli o projekcie.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Taco Hemingway - wytwórnia 2020

Wytwórnia Taco Hemingwaya, Pro8blem, Jedynaka i DJ-a Chwiała ma swoją stronę internetową. Znajdziemy na niej pełny katalog wydawnictw artystów. 2020 to niezależny kolektyw wydawniczy. Jak mówią sami twórcy: - Myślimy nowocześnie. Działamy dynamicznie i nieszablonowo, przygotowując artystów do wejścia we wszystkie aspekty działalności na rynku muzycznym.

Taco Hemingway ma na koncie sześć mini-albumów, ale również trzy pełne, solowe krążki. Mowa o wydawnictwie zatytułowanym Marmur, Cafe Belga oraz zamykającym dotychczasową dyskografię rapera, albumie Pocztówka z WWA, Lato 19'.

Najnowsze