Taco Hemingway zagra w przyszłym roku w Katowicach. Raper ogłosił trasę promującą album 1-800-OŚWIECENIE

i

Autor: mat. prasowe

koncerty

Taco Hemingway na PGE Narodowym 2024 – godzina rozpoczęcia koncertu w Warszawie

2024-06-21 13:45

Od koncertu Taco na Stadionie Narodowym dzielą nas już tylko godziny. Fani z całej Polski odliczają do jutrzejszego dnia i wybicia godziny X, o której czeka ich dawka muzyki na żywo i wybornej zabawy. O której godzinie oficjalnie rozpocznie się koncert Taco na PGE Narodowym?

Do koncertu Taco na PGE Narodowym zostało już tylko kilkadziesiąt godzin. Będzie to finał trasy koncertowej artysty po Polsce i to nie byle jaki – jako pierwszemu z rapowej sceny udało mu się wyprzedać bilety na Stadionie Narodowym. Zajmuje zatem kolejne miejsce w tym zaszczytnym gronie, tuż obok dwójki młodych polskich artystów – Sanah i Dawida Podsiadło, którym udało się osiągnąć podobny sukces. Oznacza to, że liczba publiczności na koncercie przekroczy 60 tysięcy osób.

Koncert Taco Hemingwaya na lotnisku Bemowo

Taco Hemingway w Warszawie

Taco Hemingway koncertował od maja do czerwca w miastach takich jak Katowice, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Kraków, a całość zwieńcza właśnie Warszawa. Trasa promuje jego ostatni solowy album 1-800-Oświecenie, który wyszedł we wrześniu ubiegłego roku, a bilety wyprzedały się na dobre miesiące przed samym rozpoczęciem trasy.

Sobotni występ początkowo miał odbyć się w warszawskiej Progresji, jednak ze względu na przekraczające oczekiwania zainteresowanie słuchaczy, odbędzie się tam dopiero afterparty. Zapowiada się więc długa, całonocna zabawa. Sam koncert z kolei swój początek ma o godzinie 20:00. Punkty z merchem, koszulkami, bluzami, czapkami w wielu kolorowych wydaniach, będzie można nabyć na stoiskach już od godziny 13:00.