Taco Hemingway - fani rapera trollują Tomasza Lisa! Akcja internautów bawi do łez!

2019-03-21 13:10 M.C.
Taco Hemingway - fani rapera trollują Tomasza Lisa! Akcja internautów bawi do łez!
Autor: fot./screen/youtube.com/Taco Hemingway / fot. WBF Taco Hemingway i Tomasz Lis

Media już od wielu miesięcy rozpisują się o Taco Hemingwayu i Idze Lis. Związek rapera i córki słynnego dziennikarza to wciąż gorący temat także w sieci. W internecie całą sytuację traktuje się jednak z przymrużeniem oka. Ostatnio internauci postanowili w bardzo oryginalny sposób przypomnieć Tomaszowi Lisowi, z kim chodzi jego córka. Na ESKA.pl zobaczycie efekt ich zabawnej akcji.

Taco Hemingway - fani rapera popisali się ostatnio swoim poczuciem humoru trollując instagramowy profil Tomasza Lisa. Żeby zrozumieć sens tej akcji, trzeba pamiętać, że media już od wielu miesięcy rozpisują się na temat związku rapera i Igi Lis - córki polskiego dziennikarza. Widocznie część internautów obawiała się, że Tomasz Lis zapomniał o tym, z kim chodzi Iga. Przypominają mu o tym w wyjątkowo zabawny sposób.

Przeczytaj też: Tede - Cafe O’Belga to diss na Taco Hemingwaya? Raper zdradza, o czym będzie nowy kawałek

Tomasz Lis, Madeleine Albright i... kawałki Taco Hemingwaya

Tomasz Lis to osoba bardzo aktywna w internecie. Polski dziennikarz chętnie dzieli się zdjęciami ze spotkań z osobistościami świata polityki. Internauci zaś często komentują te fotografie. Te, które pojawiły się pod zdjęciem z Madeleine Albright - byłą sekretarz stanu USA - są jednak wyjątkowe.

Przeczytaj też
Quebonafide

Autor: screen YouTube/NewBadLabel

Tau, a właściwie Piotr Kowalczyk to raper, który wcześniej był znany jako Medium. Oprócz tego, ze jest raperem, zajmuje się również beatboxem i produkcją muzyczną. Zadebiutował w 2008 roku. Pierwszym legalnym wydawnictwem było to wydane przez Asfalt Records - Teoria równoległych wszechświatów. Współpracował już z takimi raperami jak: O.S.T.R., Vienio, Zeus, Paluch czy Buka. Okazuje się, że raper zrezygnował ze współpracy z Quebonafide. Przyczyna jest dosyć szokująca.

Większość komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem, to bowiem... fragmenty utworów Taco Hemingwaya! Wielbiciele twórczości rapera bez problemu rozpoznają te teksty. Pierwszy z nich pochodzi z kawałka Grubo-chude psy:

Chciałbym grać w nim główną rolę, Ty i ja i parkiet i ten ultrafiolet, Mówię to bez żartów, jesteś wzór dla Polek, Jesteś wzór dla Polek, Tu masz aureolę

Dalej mamy też wers z utworu 6 zer:

Jak początek miesiąca, to Grolsche, koniec miesiąca, to Łomżę. Mama pyta, czy chce jakiś przelew, mówię bardzo proszę.

Ktoś rzucił też tekstem z 525:

Pracuje, nie mam chwili i nie chce tych zdjęć

Jakie jeszcze teksty Taco Hemingwaya znajdziemy pod zdjęciem Tomasza Lisa i Madeleine Albright? Zobaczcie sami!

To bez wątpienia najzabawniejsza trollerska akcja ostatnich czasów. Dzięki niej Tomasz Lis na pewno zapamięta teksty chłopaka swojej córki! Wy zaś możecie sprawdzić wiedzę na temat Taco Hemingwaya. Jak? Rozwiązując quiz, który zamieszczamy poniżej.

Najnowsze