Tede - Cafe O’Belga to diss na Taco Hemingwaya? Raper zdradza, o czym będzie nowy kawałek

2019-05-06 9:54 k.w.
Tede
Autor: East News / Karol Makurat/REPORTER

Już w maju 2019 roku ma ukazać się najnowsza płyta Tedego - Karmagedon. Krążek od początku budzi ogromne emocje. Kiedy raper opublikował zdjęcie odtwarzacza, na którym były widoczne tytuły piosenek z najnowszego wydawnictwa, pojawiły się komentarze, które mocno krytykowały rapera. Czy piosenka Cafe O'Belga, która znajdzie się na krążku, to rzeczywiście diss na Taco Hemingwaya?

Tede i Cafe O'Belga - tytuł piosenki znanego rapera dalej budzi spore emocje. To nie jedyny tytuł, który według fanów, nawiązuje do utworów Taco Hemingwaya. Na płycie Tedego znajdzie się jeszcze kawałek 9 kobiet. Przypomnijmy, że duet Taconafide wydał w ubiegłym roku numer 8 kobiet. Spore podobieństwo, prawda? Czy kawałek Cafe O'Belga rzeczywiście jest dissem na Taco Hemingwaya?

Przeczytaj także: Krzysztof Piątek słucha Taco Hemingwaya! Szaleństwo w szatni AC Milan!

Zobacz: Taco Hemingway z tajnym projektem. Będą nowe piosenki z Quebonafide?

Tede i Cafe O'Belga

Tede powraca z nową płytą i z jego postów na Instagramie można wywnioskować, że kawałki mogą nieźle namieszać. Jak wspomnieliśmy, fani Taco Hemingwaya oskarżali Tedego, że kopiuje on autora Fidżi. Tede zaprzeczył takim plotkom już jakiś czas temu. W rozmowie z Kubą Głodowskim powiedział:

Podobają mi się te teorie, bo to totalnie nie jest tak, jak oni myślą. To jest jakaś paranoja. Skumałem dopiero potem, że oni mają kawałek 8 kobiet. U mnie są trzy zwrotki i w każdej o trzech dupach z mojego życia. Kawałek Gęg, gęg, gęg w ogóle nie ma nic wspólnego z Bedoesem, a nazwa Cafe O’Belga wzięła się stąd, że jak chodziłem do jednej knajpy, która nie wiedziałem, jak się nazywa, więc sam ją sobie tak nazwałem. Nie mam żadnego problemu ani do Taco, ani do Quebo, więc to zupełnie nietrafione.

Na potwierdzenie swoich słów, Tede wrzucił 19 lutego fotkę ze studia, w którym nagrywa właśnie Cafe O'Belga. Zdradził, o czym tak naprawdę będzie piosenka:

DZIŚ PRACUJEMY NAD FINALNA WERSJA KAWAŁKA O ZŁAMANYM SERDUSZKU I ROZSTANIU DLATEGO JEST NAM BARDZO SMUTNO. MI JEST SMUTNIEJ DLATEGO MNIE PRAWIE NIE WIDAĆ Z TEGO SMUTKU (TO NA STOLE TO JEDNAK POPIÓŁ ZE SPALONEGO SERDUSZKA 💔)

Można z tego wyciągnąć wniosek, że Tede wcale nie zamierza krytykować Taco w swoim utworze. Jego piosenka będzie opowiadać o nieszczęśliwej miłości.

5 maja w sieci pojawił się numer Cafe O’Belga. Znajdziecie go poniżej: 

Najnowsze