Taco Hemingway w kawałku Bedoesa. Zobacz klip do utworu Chłopaki nie płaczą

2019-02-13 17:31 k.w.
Bedoes
Autor: screen YouTube/SBM Label

Na kanale SBM Labelu pojawił się już klip do piosenki Chłopaki nie płaczą Bedoesa i Kubiego Producenta. Kawałek powstał we współpracy z Taco Hemingwayem. Najnowszy teledysk jest zlepkiem ujęć z koncertów oraz z prywatnych materiałów artystów. Jesteście ciekawi jak prezentuje się wideo do numeru Chłopaki nie płaczą? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

Taco Hemingway we wspólnym numerze z Bedoesem! 30 listopada 2018 roku ukazał się drugi album studyjny Bedoesa i Kubiego Producenta. Na krążku znalazło się 16 numerów, a wśród nich kawałki nagrane z Białasem, Golec uOrkiestrą i Taco Hemingwayem. Ostatnio opublikowano teledysk do piosenki Chłopaki nie płaczą, w której możemy usłyszeć Taco Hemingwaya. Jesteście ciekawi jak wygląda klip? Publikujemy go na ESKA.pl

Przeczytaj także: Taco Hemingway - wyciekł fragment nowego utworu!

Zobacz: Taco Hemingway we współpracy roku. Ich piosenka będzie hitem?

Taco Hemingway w piosence Bedoesa

Teledysk do kawałka, który stał się hitem na długo przed premierą wyczekiwanego przez fanów klipu, rozpoczyna się słowami z koncertu Bedoesa:

Nie udało nam się z Taco złapać na terminy. Każdy z nas jest indywidualistą, ale skoro obiecałem Wam klip to zrobimy ten klip. Zrobimy go tutaj.

Utwór na Spotify powoli zbliża się do 4 milionów odsłon. Retrospekcyjny teledysk pełen archiwalnych ujęć z różnych etapów kariery Bedoesa jest już dostępny jest na oficjalnym kanale SBM Label. Możecie go obejrzeć poniżej:

Album Kwiat Polskiej Młodzieży dostępny jest w sklepach muzycznych i na SBMStore.pl.

Najnowsze