Taco Hemingway - wyciekł fragment nowego utworu!

2019-02-11 12:53 k.w.
Taco Hemingway
Autor: East News / Marcin Bruniecki/REPORTER

Taco Hemingway w bardzo szybkim tempie zyskał ogromną popularność. Jego albumy - zarówno Marmur, Cafe Belga czy też Soma 0,5 mg i 0,25 mg nagrane z Quebonafide, cieszyły się dużą popularnością. Ostatnio wyszło na jaw, że Taco Hemingway pracuje nad nowym materiałem w Studio Nagrywarka. To nie jedyna niespodzianka dla fanów artysty w tym miesiącu. Do sieci wyciekł właśnie fragment nowego utworu rapera. Będzie hit?

Taco Hemingway - wyciekł fragment nowego utworu rapera. Czy to oznacza, że kilka numerów z nowej płyty czeka na publikację? Rok 2018 był jednym z lepszych dla fanów Taco. Oprócz tego, że doczekali się oni dwóch albumów wydanych z Quebo, to jeszcze Taco dorzucił dwa solowe krążki - Cafe Belga i minialbum Flage. Czy w 2019 roku raper przygotował równie dużo niespodzianek? Na to wygląda! Do sieci wyciekł właśnie fragment nowego utworu. Posłuchaj go już teraz na ESKA.pl

Przeczytaj takżeTaco Hemingway z tajnym projektem. Będą nowe piosenki z Quebonafide?

Zobacz: Natalia Zastępa śpiewa HIT Taco Hemingwaya i Quebonafide, Ellie Goulding i innych! [TYLKO U NAS]

Taco Hemingway - fragment nowego utworu

Fani Taco Hemingwaya mają ostatnio dużo powodów do radości. Nie dość, że dowiedzieli się o tym, że raper ponownie nagrywa w studio, to jeszcze w sieci pojawił się fragment nowego kawałka. Co prawda został on szybko usunięty przez Asfalt Records, ale fani Taco Hemingwaya zdążyli utrwalić fragment, jeszcze przed jego usunięciem. Numer pojawił się na profilu @tacohemingwayfanpage na Instagramie. Możecie go posłuchać poniżej:

Czy to, że fragment został usunięty, może oznaczać, że to kawałek z nowej płyty? Mamy nadzieję, że już niedługo się o tym przekonamy!

Najnowsze