Raper zrezygnował ze współpracy z Quebonafide przez egzorcystę? Jaki był powód?

2019-03-19 12:26 k.w.
Quebonafide
Autor: screen YouTube/NewBadLabel

Tau, a właściwie Piotr Kowalczyk to raper, który wcześniej był znany jako Medium. Oprócz tego, ze jest raperem, zajmuje się również beatboxem i produkcją muzyczną. Zadebiutował w 2008 roku. Pierwszym legalnym wydawnictwem było to wydane przez Asfalt Records - Teoria równoległych wszechświatów. Współpracował już z takimi raperami jak: O.S.T.R., Vienio, Zeus, Paluch czy Buka. Okazuje się, że raper zrezygnował ze współpracy z Quebonafide. Przyczyna jest dosyć szokująca.

Raper zrezygnował ze współpracy z Quebonafide przez egzorcystę? Szokująca decyzja Tau! Quebonafide należy do grupy najbardziej znanych raperów w Polsce. Ostatnio współpracował chociażby z Taco Hemingwayem i Dawidem Podsiadło. Wyszedł również z propozycją współpracy z Tau. Kielecki raper zrezygnował jednak ze wspólnego nagrywania. Jaki był powód decyzji Kowalczyka? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

Przeczytaj także: Taco Hemingway z tajnym projektem. Będą nowe piosenki z Quebonafide?

Zobacz: SUNRISE FESTIVAL 2019: LINE-UP. Kto wystąpi na Sunrise 2019? [LISTA]

Raper zrezygnował ze współpracy z Quebo

Wielu polskich raperów marzy o współpracy z Quebonafide. Wspólny projekt to szansa na trafienie do szerszej publiczności - wszystko za sprawą popularności Kuby Grabowskiego. Okazuje się, że nie wszyscy godzą się na tworzenie z raperem. Tau bardzo często pojawia się w mediach społecznościowych. Ostatnio wyznał, że zrezygnował ze współpracy z Quebonafide po spotkaniu ze znajomym egzorcystą. Raper od dłuższego czasu chwali się swoją wewnętrzną przemianą i nawróceniem. Właśnie ze względu na swoją wiarę w Boga, odmówił Quebo. Nieoficjalnie powodem rezygnacji jest tatuaż z okiem. Czy rzeczywiście to on zawinił?

Najnowsze