Sylwester z Dwójką 2020 - godzina. O której godzinie początek, a o której koniec?

2020-12-26 18:24 kg
Sylwester
Autor: Przemek Swiderski/East News

Pandemia koronawirusa ma ogromny wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie. Ze względu na ograniczenia z nią związane, tegoroczny sylwester będzie wyglądać nieco inaczej, niż dotychczas. Większość z nas spędzi go w domowym zaciszu, w gronie tylko najbliższych nam osób. Czas ten umili nam Telewizja Polska, która organizuje Sylwestra z Dwójką. Na scenie wystąpią artyści, którzy z pewnością porwą widzów do tańca. O której godzinie początek, a o której koniec imprezy?

Sylwester z Dwójką 2020 - godzina. O której godzinie początek, a o której koniec? W tym roku telewizyjne imprezy sylwestrowe stały pod znakiem zapytania. Ostatecznie na zorganizowanie sylwestra zdecydowały się telewizja Polsat oraz Telewizja Polska. Druga z wymienionych stacji w tym roku zaprasza do Ostródy, gdzie w amfiteatrze wystąpią tacy artyści, jak: Cleo, Zenek Martyniuk i zespół Akcent, Marcin Miller i zespół Boys, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Bracia Golec uOrkiestra, Radek Liszewski z zespołem Weekend, Thomas Anders, Francesco Napoli i Helena Vondráčková. Koncert poprowadzą Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Aleksander Sikora oraz Norbi. O której wystartuje impreza?

Sylwester z Dwójką 2020 - godzina

Sylwestrowa zabawa telewizyjnej Dwójki rozpocznie się o godzinie 19:55. Na widzów czekają występy nie tylko polskich artystów, takich jak Viki Gabor, Roksana Węgiel czy też Cleo, ale również zagranicznych gości. Na scenie wystąpią Thomas Anders, Francesco Napoli i Helena Vondráčková. Wydarzenia potrwa do godziny 0:15.

Polskie Boże Narodzenie - koncert wigilijny
Najnowsze