Sylwester TVN 2019/20 - PROGRAM. Kto wystąpi na imprezie w Warszawie?

2019-12-31 19:47 kw
Sylwester TVN
Autor: Jan BIELECKI/East News

Sylwester 2019/20 zbliża się wielkimi krokami. Warto już teraz zacząć planować tę wyjątkową noc. Do wyboru mamy domówkę ze znajomymi i bliskimi, imprezy w klubach, eleganckie bale, a także miejskie imprezy sylwestrowe, podczas których wystąpią największe gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej. Jeżeli to właśnie ostatnia opcja najbardziej skradła wasze serca, sprawdźcie, kto wystąpi na Sylwestrze w Warszawie.

Sylwester TVN 2019/20 - PROGRAM. Kto wystąpi na imprezie w Warszawie? Jak co roku, swoje imprezy sylwestrowe organizują największe stacje telewizyjne w Polsce - Polsat, TVN oraz Telewizja Polska. Zapraszają do udziału w koncertach najpopularniejsze gwiazdy zarówno polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. Chcą, aby wszyscy - ludzie zgromadzeni pod sceną oraz publiczność przed telewizorami, spędzili niezapomnianą noc. Do 2016 roku Sylwester w Warszawie organizowany był na placu Defilad, pod Pałacem Kultury i Nauki. Od 2017 roku impreza sylwestrowa odbywa się na Placu Bankowym. W ubiegłym roku na stołecznej scenie wystąpili tacy artyści jak: Ania Karwan, Andrzej Piaseczny, Agnieszka Chylińska, Blue Cafe czy też Sławek Uniatowski. Zaprezentowali oni swoje największe hity, które porwały publiczność do tańca i zabawy. Kto wystąpi podczas tegorocznej imprezy w Warszawie, organizowanej przez TVN? Tego dowiecie się już teraz na ESKA.pl

Sylwester TVN 2019/20 - program

Warszawski Sylwester miejski to co roku wystrzałowa impreza. Mieszkańcy stolicy mają okazję bawić się przy największych hitach zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów. Na Placu Bankowym w Warszawie wystąpi Edyta Górniak, która zaśpiewa swoje najpopularniejsze piosenki. Oprócz niej na scenie pojawią się: Ania Karwan, Sylwia Grzeszczak, Liber, Bajm, Perfect, Baranovski, Natalia Szroeder, Kombii, Grzegorz Hyży, Blue Cafe, Patrycja Markowska, Pectus, Sławek Uniatowski, Reni Jusis, Ewelina Lisowska oraz Aleksandra Gintrowska. 

Najnowsze