Sylwester Polsat 2020 - kto wystąpi? Wielkie gwiazdy na Sylwestrowej Mocy Przebojów

2020-12-08 13:44
Sylwester Polsat 2020 - kto wystąpi? Wielkie gwiazdy na Sylwestrowej Mocy Przebojów
Autor: Damian Klamka/East News Sylwester Polsat 2020 - kto wystąpi? Wielkie gwiazdy na Sylwestrowej Mocy Przebojów

Sylwester z Polsatem 2020 sprawi, że ostatni dzień w roku będzie wyjątkowy. Wszelkich starań, by tak było, dołożą czołowe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Kto wystąpi na Sylwestrowej Mocy Przebojów? Lista jest już na naszej stronie.

Spis treści

  1. Sylwester Polsat 2020 - kto wystąpi? [GWIAZDY]

Sylwester Polsat 2020 - kto wystąpi? Zastanawiacie się, jakie gwiazdy na Sylwestrowej Mocy Przebojów rozgrzeją widzów? Sylwester w Polsacie 2020 ma być największą domówką organizowaną w Polsce. Wiadomo, że stacja podjęła się organizacji wydarzenia, pomimo trudnej sytuacji epidemicznej w naszym kraju. Potwierdziła to na początku grudnia dyrektor programowa stacji Polsat, Nina Terntiew. Jednocześnie zakomunikowała, że na scenie wystąpią gwiazd polskie i zagraniczne dla młodych i starszych odbiorców. 

Sylwester 2020 - Polsat. Transmisja na żywo online i w TV. Od której godziny i co się wydarzy?

Krystian Ochman - zwycięzca The Voice of Poland 11. Tak wyglądała jego droga w programie!

Sylwester Polsat 2020 - kto wystąpi? [GWIAZDY]

Sylwester z Polsatem 2020 to doskonała zabawa w rytm znanych wszystkim hitów! Rok temu na muzycznej scenie na Śląsku publiczność rozgrzali: Michał Szpak, Mikolas Josef, Cleo, Ronnie Ferrari, czy kultowy zespół La Bouche. Sylwestrowa Moc Przebojów 2020 ma się odbyć z dwóch studiów jednocześnie. Co więcej widzowie będą mogli wziąć udział w wielu konkursach, w których będą do wygrania nagrody. 

Kto wystąpi na Sylwestrze z Polsatem 2020? Lista potwierdzonych gwiazd poniżej:

  • Dawida Kwiatkowskie
  • Alicja Majewska
  • Loona
  • Boney M z Maizie Williams

Więcej artystów poznamy w najbliższym czasie!

Sonda
Sylwester 2020/2021 - gdzie spędzisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze