Super Bowl 2020 - kto wystąpi na scenie podczas Halftime Show?

2019-09-28 15:15 MK
Super Bowl Halftime Show
Autor: Rex Features/East News

Super Bowl to bez wątpienia najważniejsze sportowe wydarzenie w Stanach Zjednoczonych. Transmisję z imprezy co roku oglądają setki milionów osób na całym świecie. Równie istotna jest przerwa między rozgrywkami, znana jako Halftime Show, podczas której swoje przeboje prezentuje wybrana wcześniej przez organizatorów wielka gwiazda muzyki. Kto w 2020 zaśpiewa podczas Super Bowl Halftime Show? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

Super Bowl - Halftime Show to zdecydowanie najważniejszy moment finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim dla wszystkich fanów muzyki. Zgodnie z tradycją, w przerwie między rozgrywkami, publiczność zgromadzona na stadionie oraz widzowie przed telewizorami mogą obejrzeć trwający kilkanaście minut występ jednej z największych i najbardziej zasłużonych gwiazd dla amerykańskiej popkultury. W przeszłości mogliśmy podziwiać wielkie show w wykonaniu między innymi Michaela Jacksona, Madonny, Beyonce czy Britney Spears z grupą Aerosmith. Kto zagra w 2020 roku? To prawdziwe zaskoczenie!

Super Bowl Halftime Show 2020

Fani muzyki od chwili zakończenia finału mistrzostw w futbolu amerykańskim typują, kto wystąpi na scenie w kolejnym roku. Możliwość zaprezentowania swojego show przed publicznością liczoną w setkach milionów to nie lada zaszczyt dla artysty. W czwartek, 26 września, przedstawiciele National Football League potwierdzili, że swoje wielkie przeboje zaprezentują dwie legendarne gwiazdy muzyki latynoamerykańskiej - Shakira oraz Jennifer Lopez. Wokalistki zgodnie przyznały, że to największe wyzwanie w ich karierze. Na scenie na pewno będzie się działo! Wydarzenie będzie miało miejsce 2 lutego 2020 roku.

Najnowsze