Taylor Swift w Polsce! Bilety na pierwszy koncert gwiazdy w naszym kraju!

2019-09-25 22:22 A.D.
Taylor Swift
Autor: Taylor Swift/Ferrari Press/East News

Taylor Swift po raz pierwszy pojawi się w Polsce! Na to muzyczne wydarzenie jej fani czekali od dawna! Gwiazda pojawi się w naszym kraju w 2020 roku i wykona swoje największe przeboje. Bilety na to niezwykłe wydarzenie możecie zagwarantować sobie już teraz! W jaki sposób? Gdzie wystąpi Taylor Swift? Dowiedzcie się więcej już teraz na ESKA.pl!

Taylor Swift wystąpi w Polsce! Ta niezwykła artystka zaczynała jako młoda dziewczyna zakochana w muzyce country. Teraz jest już międzynarodową gwiazdą, której piosenki mają różny styl i zawsze są kolorowe niczym tęcza! Artystka wystąpi w Polsce już 3 lipca 2020 podczas Open'er Festival. Informację zamieściła sama artystka na swojej stronie internetowej. Tymczasem na Instagramie Open'er Festival pojawił się rebus zawierający węża zmieniającego się w motyla. Fani nie mieli już żadnych wątpliwości! Gdzie i kiedy kupić bilety na pierwszy koncert Taylor Swift w Polsce?

Taylor Swift w Polsce 2020 - BILETY. Ile kosztują? Gdzie kupić? 

Bilety na pierwszy koncert Taylor Swift w Polsce możecie kupić już teraz! Karnety na koncert Taylor Swift na Open'er 2020 kupić możecie w cenie od 419 złotych. Bilety na pojedyncze dni kosztują 299 złotych. 

Najnowsze