Sunrise Festival

i

Autor: fot. Gromysz / MDT Production

Sunrise Festival 2021 odwołany! Fani nie mogą w to uwierzyć

2021-05-18 20:59

Sunrise Festival 2021 odwołany! Najpopularniejszy w Polsce festiwal muzyki elektronicznej został oficjalnie odwołany! 18 maja poznaliśmy stanowisko organizatorów, którzy o swojej decyzji poinformowali fanów na Facebooku w obszernym oświadczeniu wydanym. To już kolejne ważne wydarzenie, które zostało odwołane w ciągu ostatniego miesiąca. Osoby, które kupiły bilety na tegoroczną edycję nie kryją swojego zdziwienia decyzją organizatorów.

Sunrise Festival 2021 został odwołany! To jedna z tych imprez, która miała jeszcze szansę odbyć się w 2021 roku. Tysiące fanów do teraz pozostawało w niepewności z powodu braku ostatecznej informacji w sprawie losu wydarzenia, na które kupili bilety.  Jednak od 18 maja wiemy już ponad wszelką wątpliwość, że Sunrise Festival 2021 został odwołany! Niestety organizatorzy w pełnym żalu i smutku oświadczeniu nie pozostawili złudzeń właścicielom biletów na Sunrise Festival 2021 i poinformowali o decyzji, której wynikiem jest przełożenie imprezy na 2022 rok.

Sunrise Festival 2021 - odwołany!

Zrobiliśmy wszystko co możliwe, ale nadal to za mało, dlatego jesteśmy zmuszeni przenieść nasze 18. urodziny na kolejny rok. Chcemy napisać nowy rozdział w naszej historii w dniach 21-24 lipca 2022 roku. Obiecujemy rozwijać się dalej z taką mocą, jak podczas pierwszej edycji na lotnisku w Podczelu. Jesteśmy przekonani, że nasza osiemnastka będzie przełomowa. W naszych sercach są wielkie plany i spektakularne projekty - przekonują organizatorzy wydarzenia. 

Eurowizja 2021 - relacja z turkusowego dywanu

Niestety w związku z otwarciem wielu sektorów gospodarki i branż, w tym eventowej, właściciele biletów po cichu liczyli, że impreza jednak się odbędzie. Wiele wskazywało na to, że Sunrise Festival 2021 nie podzieli losu Open'era i Orange Warsaw Festiwal. 

Sunrise 2021 odwołany - co z biletami?

Sunrise 2021 został odwołany - co z biletami? Takie pytanie zadają sobie posiadacze biletów na tegoroczną edycję wydarzenia. Z oficjalnych informacji wiemy, że osoby te będą mogły wykorzystać swoją wejściówkę na Sunrise Festival 2022. - Wszystkie bilety, które otrzymaliście w formie opasek zachowują swoją ważność i przechodzą automatycznie na 2022 rok. Cały czas trwa sprzedaż wejściówek, które na bieżąco wysyłamy. Jeżeli chcecie nas wspomóc – to zapraszamy do zakupu biletów na 2022 rok. To pozwoli nam przygotować niezapomniany event, który na zawsze oddali czas pandemii. Musimy przecież nadrobić te miesiące izolacji, wyrzeczeń i przygnębienia. A lepszego miejsca niż Sunrise Festival nie znajdziecie  - informują organizatorzy.

Aby zaspokoić rządzę imprezowania uczestników tegorocznej edycji zapadała kluczowa decyzja, z której wynika, że na 2021 rok zaplanowano wydarzenie, które w minimalnym stopniu ma wynagrodzić smutek, który pozostawiła decyzja z 18 maja 2021 roku. 

Sunrise Festival 2021 odwołany! Będzie impreza zastępcza

Sunrise Festival 2021 odwołany, ale odbędzie impreza zastępcza, w której udział będzie mogła wziąć ograniczona liczba fanów muzyki elektronicznej. Organizatorzy informują jednak, że nie będzie to event na miarę tego co zawsze rok w rok działo się w kołobrzeskim amfiteatrze, a od 2019 roku w Podczelu. To jaki ostatecznie format przybierze zastępcze wydarzenie okaże się na przestrzeni najbliższych tygodni. Decyzje te są w pełni zależne od rządu i wytycznych, które zmieniają się z dnia na dzień. - Głód spotkania z Wami jest jednak tak ogromny, że chcemy zorganizować osobne wydarzenie już w te wakacje – z limitem uczestników i w rygorze sanitarnym, który określą odpowiednie służby – byśmy mogli spotkać się w Podczelu. Informujemy, że złożyliśmy propozycję organizacji imprez w lipcu i czekamy na decyzje. Jeżeli nasz plan się powiedzie, będzie to pierwszy, ale wielki krok ku normalności. Bilety na te wydarzenia będą w sprzedaży już niebawem. Szczegóły podamy wkrótce - przekazano w oświadczeniu.

Sonda
Sunrise Festival 2022 - zachowasz swój bilet?