Sun Festival 2022: Quebonafide z mocnym show! Kiedy i na jakiej scenie wystąpi?

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER / EAST NEWS Sun Festival 2022: Quebonafide z mocnym show! Kiedy i na jakiej scenie wystąpi?

Sun Festival 2022: Quebonafide z mocnym show! Kiedy i na jakiej scenie wystąpi?

2022-06-21 11:00

Quebonafide niedawno ogłosił, że jego działalność pod tym pseudonimem dobiega końca, a najbliższe, festiwalowe występy będą jedną z ostatnich okazji by usłyszeć na żywo utwory z jego dotychczasowych projektów. Właśnie ogłoszono, że artysta wystąpi na największym, hip-hopowym festiwalu w Polsce. Poznaliśmy wszystkie szczegóły.

Sun Festival 2022: Quebonafide jasno zakomunikował, że jego najbliższe występy, będą ostatnimi w tej formule. Artysta chce skupić się na innych działaniach i jak podkreśla, konwencja w obrębie pseudonimu Quebonafide się wyczerpała. Zanim jednak pożegnamy się z nim na scenie, przyjdzie nam zobaczyć go na kilku wydarzeniach. Kluczową z nich będzie największy festiwal hip-hopowy w Polsce. Poznaliśmy szczegóły występu rapera, który z pewnością zainteresują słuchaczy.

Sunrise Festival 2022 - LINE-UP. Kto wystąpi na Sunrise w Kołobrzegu 2022?

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Quebonafide - kiedy wystąpi na Sun Festival?

Quebonafide pojawi się , na Sun Festivalu w Kołobrzegu, a dokładniej na Red Stage, 31 lipca 2022. Organizatorzy ogłosili obecność rapera na swojej imprezie, która jak warto zaznaczyć, jest wypełniona po brzegi topowymi nazwiskami, a sam Quebo jest kolejnym headlinerem wydarzenia.

Sun Festival 2022 - LINE-UP

Przypominamy, że w skład line-upu weszli między innymi: MATA, Sobel, Taco Hemingway, Sokół, Tede, OIO, PR08L3M, Mr. Polska, Pezet, a także międzynarodowe gwiazdy: The Game oraz Skepta.

Sun Festival 2022 - gwiazdy, artyści, wykonawcy. Kto wystąpi 29-31.07.2022? [LINE-UP]

Najciekawsze jest to, że lista cały czas się powiększa i miano 'największego festiwalu hip-hopowego' w Polsce, absolutnie nie jest na wyrost. Widać, że organizatorzy zadbali o to, by podczas trzech dni imprezy, w Kołobrzegu pojawiła się absolutna czołówka polskiej sceny hip-hopowej.

Co ważne, to nie koniec ogłoszeń! Cały czas pojawiać się będą kolejne nazwiska, aż poznamy pełny skład imprezy, która odbędzie się w dniach 29-31 lipca w Kołobrzegu.

Sonda
Czy jedziesz na Sun Festival 2022?

Sun Festival 2022 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2022, dostępne są na stronie bilety.sunfestival.pl. Do wyboru są karnety 3-dniowe i wejściówki na jeden dzień, również dostĘpne w opcji z polem namiotowym. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.