Sun Festival 2022: Quebonafide z mocnym show! Kiedy i na jakiej scenie wystąpi?

2022-06-21 11:00
Sun Festival 2022: Quebonafide z mocnym show! Kiedy i na jakiej scenie wystąpi?
Autor: Artur Szczepanski/REPORTER / EAST NEWS Sun Festival 2022: Quebonafide z mocnym show! Kiedy i na jakiej scenie wystąpi?

Quebonafide niedawno ogłosił, że jego działalność pod tym pseudonimem dobiega końca, a najbliższe, festiwalowe występy będą jedną z ostatnich okazji by usłyszeć na żywo utwory z jego dotychczasowych projektów. Właśnie ogłoszono, że artysta wystąpi na największym, hip-hopowym festiwalu w Polsce. Poznaliśmy wszystkie szczegóły.

Sun Festival 2022: Quebonafide jasno zakomunikował, że jego najbliższe występy, będą ostatnimi w tej formule. Artysta chce skupić się na innych działaniach i jak podkreśla, konwencja w obrębie pseudonimu Quebonafide się wyczerpała. Zanim jednak pożegnamy się z nim na scenie, przyjdzie nam zobaczyć go na kilku wydarzeniach. Kluczową z nich będzie największy festiwal hip-hopowy w Polsce. Poznaliśmy szczegóły występu rapera, który z pewnością zainteresują słuchaczy.

Sunrise Festival 2022 - LINE-UP. Kto wystąpi na Sunrise w Kołobrzegu 2022?

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Quebonafide - kiedy wystąpi na Sun Festival?

Quebonafide pojawi się , na Sun Festivalu w Kołobrzegu, a dokładniej na Red Stage, 31 lipca 2022. Organizatorzy ogłosili obecność rapera na swojej imprezie, która jak warto zaznaczyć, jest wypełniona po brzegi topowymi nazwiskami, a sam Quebo jest kolejnym headlinerem wydarzenia.

Sun Festival 2022 - LINE-UP

Przypominamy, że w skład line-upu weszli między innymi: MATA, Sobel, Taco Hemingway, Sokół, Tede, OIO, PR08L3M, Mr. Polska, Pezet, a także międzynarodowe gwiazdy: The Game oraz Skepta.

Sun Festival 2022 - gwiazdy, artyści, wykonawcy. Kto wystąpi 29-31.07.2022? [LINE-UP]

Najciekawsze jest to, że lista cały czas się powiększa i miano 'największego festiwalu hip-hopowego' w Polsce, absolutnie nie jest na wyrost. Widać, że organizatorzy zadbali o to, by podczas trzech dni imprezy, w Kołobrzegu pojawiła się absolutna czołówka polskiej sceny hip-hopowej.

Co ważne, to nie koniec ogłoszeń! Cały czas pojawiać się będą kolejne nazwiska, aż poznamy pełny skład imprezy, która odbędzie się w dniach 29-31 lipca w Kołobrzegu.

Sonda
Czy jedziesz na Sun Festival 2022?

Sun Festival 2022 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2022, dostępne są na stronie bilety.sunfestival.pl. Do wyboru są karnety 3-dniowe i wejściówki na jeden dzień, również dostĘpne w opcji z polem namiotowym. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze