Studniówki 2022 odwołane?! Kolejny rok bez balu maturalnego?

2021-10-22 9:51
Studniówka 2019 w Starym Manezu
Autor: Anna Bobrowska/KFP/REPORTER

Studniówki 2022 to temat, który już interesuje przyszłorocznych maturzystów! Ten wyjątkowy bal to wielkie marzenie wielu licealistów i innych uczniów szkół średnich. Jest to jedyna taka noc w życiu. W tym roku wiele studniówek nie odbyło się z powodu pandemii koronawirusa. Czy tak samo będzie w 2022?

Studniówki 2022 odwołane?! Kolejny rok bez balu maturalnego? Studniówka to dla wielu osób jedno z najważniejszych wydarzeń w całym życiu. To wyjątkowa noc, która ma zamykać pewien etap w życiu polskiej młodzieży. Potem zostaje już tylko przygotowanie się do egzaminu maturalnego i rozpoczęcie dorosłego życia. Nic więc dziwnego, że maturzyści chcą się dobrze bawić i wspominać tę noc przez całe życie. Spektakularna sala, piękne suknie, eleganckie garnitury, oficjalne i wzruszające przemowy i świetna zabawa w gronie przyjaciół - to wszystko sprawia, że studniówka jest tak wyjątkowa. Niestety, pandemia koronawirusa zrujnowała marzenia wielu osób. W 2021 roku bale maturalne zostały odwołane. Jak będzie w 2022 roku?

Sonda
Czy myślisz, że studniówki 2022 powinny zostać odwołane?
Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! Zobaczcie, co się działo za kulisami

Studniówki 2022 - czy będą odwołane?

Na ten moment uczniowie i rodzice przygotowują studniówki zgodnie z planami. Nie ma jednak pewności, że bale zostaną zorganizowane. Wszystko będzie zależało od tego, jak potoczy się sytuacja pandemiczna w kraju. Na Twitterze już pojawiają się komentarze maturzystów, którzy obawiają się, że bale maturalne zostaną odwołane. Miejmy nadzieję, że tak się nie stanie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze