Studniówka 2021 jakiej jeszcze nie było. Wzięło w niej udział ponad 5 tysięcy osób!

2021-02-06 20:02
Studniówka 2021 jakiej jeszcze nie było. Wzięło w niej udział ponad 5 tysięcy osób!
Autor: MARZENA BUGALA- AZARKO / POLSKA PRESS/Polska Press/East News Studniówka 2021 jakiej jeszcze nie było. Wzięło w niej udział ponad 5 tysięcy osób!

Studniówka 2021 nie mogła zostać zorganizowana przez publiczne placówki. Wszystko w wyniku trudnej sytuacji epidemicznej. Znaleziono jednak inny sposób, by tegoroczni maturzyści chociaż trochę poczuli klimat wyjątkowej zabawy.

Studniówka 2021 to marzenie tysięcy tegorocznych absolwentów szkół średnich. Teoretycznie jest to ostatnia oficjalna impreza przed najważniejszym egzaminem w czasie trwania edukacji. Niestety, z wiadomych przyczyn, bal maturalny 2021 nie może się odbyć w tradycyjnej formie. Uczniowie ostatnich klas technikum i liceum nie mieli możliwości zatańczenia Poloneza. Raper Mata kilka tygodni temu ogłosił, że studniówka 2021 online to jego pomysł na to, by uczcić ten ważny dla wszystkich maturzystów moment. Studniówka z Matą dla WOŚP odbyła się na oficjalnym kanale SBM Label na Facebooku. W szczytowym momencie transmisje wydarzenia, które poprowadził Karol Strasburger oglądało ponad 5 tysięcy osób. 

Matura z polskiego 2020. Jak poradzili sobie uczniowie z Rzeszowa?

Studniówka 2021 online - koncert

Studniówka 2021 online cieszyła się dużą popularnością. Wydarzenie o 19:00 rozpoczął Karol Strasburger, który po kilku słowach wstępu zaprosił do wysłuchania Poloneza. Niedługo później na scenę wyszedł Mata i rozpoczął imprezę od hitu Biblioteka Trap. Między kolejnymi utworami pojawiały się życzenia od znanych osobistości. Życzenia maturzystom złożyli m.in.: Maciej Musiał, Kayah, Beata Kozidrak i Daria Zawiałow. 

Mata wykonał również hit 100 dni do matury, a z głośników wybrzmiał utwór Gombao 33. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze