Studniówka 2021 odwołana! Co planują przyszli maturzyści?

2021-01-11 10:29
Studniówka
Autor: Pixabay.com

Studniówka 2021 odwołana! To pierwsza taka sytuacja od niemalże 40 lat, kiedy przyszli maturzyści zamiast szykować przepiękne, balowe suknie i smukłe garnitury, muszą zostać w swoich domach! Jak komentują tą smutną informacją, jaką jest brak studniówki w tym roku? Zobaczcie sami!

Studniówka 2021 odwołana! Jesteście w stanie wyobrazić sobie odliczanie do egzaminu maturalnego bez tradycyjnej studniówki? Oni będą musieli to zrobić, ponieważ przez wciąż trwającą pandemię koronawirusa organizacja szkolnych studniówek jest niemożliwa. To pierwsza taka sytuacja od 1982 roku, kiedy uczniowie zamiast szykować przepiękne, balowe suknie i eleganckie garnitury muszą zostać w swoich domach. To niezwykle smutna sytuacja, ponieważ jak dobrze wiemy studniówka jest pewnego rodzaju wisienką na torcie i zawsze większości uczniom kojarzy się z czymś wspaniałym, co przeżyli w okresie szkolnym. Wystawny elegancki bal, podczas którego uczniowie tańczą poloneza i bawią się do białego rana w tym roku będzie tylko marzeniem ściętej głowy. 

Odwołanie studniówki to dla wielu uczniów ogromna strata. Strata wspomnień, które po jakimś czasie mogliby obudzić w swoich głowach. Też kończę w tym roku i jest mi np przykro ze nie mamy studniówki, gimnazjalnego nie mieliśmy, a moja studniówka miała planowo być wczoraj więc nic od życia szkolnego nie dostałam. - komentują rozżaleni maturzyści.

Zwyczaje i przesądy na studniówkach. Czy znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Co według przesądów przynosi maturzystkom pecha?

Studniówka 2021 - koronawirus

Studniówka 2021 została odwołana w każdej szkole przez pandemię koronawirusa. Maturzyści mają jednak swoje plany i wielu z nich postanawia zorganizować bal maturalny 100 dni po maturze. To w końcu również byłaby studniówka!

Koncerty przełożone na 2021 rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze