Studniówka 2022 - sukienki. Co założyć na bal studniówkowy? [INSPIRACJE]

2022-01-14 15:00
kobieta
Autor: pixabay.com

Bal maturzystów, znany wszystkim jako studniówka to najważniejsza impreza w życiu młodych osób. Dzięki niej mogą na 100 dni przed maturą zatańczyć poloneza i po prostu dobrze się bawić w gronie przyjaciół. Maturzystki mają jednak mały problem, a mianowicie nie wiedzą jaką kreację wybrać, żeby wyglądać wyjątkowo. Jakie sukienki będą modne na studniówkach 2022? Sprawdźcie nasze propozycje!

Studniówka to bardzo ważny moment w życiu każdego maturzysty. Niezapomniany polonez, zabawa z przyjaciółmi do białego rana i oczywiście przepiękne studniówkowe kreacje. Jak wiadomo panowie podczas takiej imprezy mają o wiele lepiej niż panie. Wystarczy, że wskoczą w garnitur, postawią lekko włosy na żel i gotowe! Maturzystki mają natomiast większy orzech do zgryzienia. Nie dość, że muszą umówić się na makijaż i fryzurę, to jeszcze dniami i nocami rozmyślają przed balem o kreacjach. Jakie sukienki będą modne podczas studniówek 2022? Każdy ma inny gust, jednak warto sprawdzić, co w danym sezonie jest dostępne i modne. Poniżej znajdziecie inspiracje na studniówkowe sukienki, które być może przypadną Wam do gustu.

Hity na Sylwestra! Te kawałki rozkręcą ostatnią imprezę w roku

Sukienki na studniówkę 2022 – propozycje

Studniówka to bal poprzedzający maturę, który organizowany jest na około 100 dni przed majowymi egzaminami. Najczęściej imprezy te odbywają się w styczniowe weekendy lub nawet w lutym. Każda szkoła ustala termin balu indywidualnie i jest to najczęściej piątek lub sobota. W galerii poniżej znajdziecie inspiracje na studniówkowe kreacje. W 2022 roku bez żadnego ale, królować będą długie sukienki przeważnie w kolorze czerwonym i czarnym. Uwaga! Należy pamiętać, że jest to bal studniówkowy dlatego kreacja nie powinna być przesadzona.

ZOBACZ TAKŻE: Czy studniówki 2022 się odbędą? Kiedy wypadają i na jakich zasadach? Ministerstwo Zdrowia podało wytyczne

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze