Ola Kot i Rafał Jonkisz byli na studniówce z fanami. Teraz zrobiła to jedna z youtuberek!

2022-01-11 11:19
Ola Kot, Nadia Długosz, Rafał Jonkisz
Autor: Kamil Piklikiewicz/East News, screen YouTube/Nadjowa, TRICOLORS/East News Ola Kot, Nadia Długosz, Rafał Jonkisz

Pamiętacie te czasy kiedy Ola Kot poszła na studniówkę za lajki, a Rafał Jonkisz zrobił casting na studniówkową partnerkę? Teraz youtuberka - Nadia Długosz zdecydowała się spełnić marzenie swojego fana i... poszła z nim na studniówkę. Kto okazał się tym szczęściarzem? Sprawdźcie poniżej, jak youtuberka bawiła się ze swoim fanem na szkolnej imprezie.

Studniówka to ważna impreza w życiu każdej osoby. Dziewczyny mogą postawić na zjawiskowe kreacje, w których czują się jak prawdziwe księżniczki, a panowie mogą założyć na ten wieczór garnitury i lśnić na parkiecie, prowadząc podczas poloneza swoje partnerki. Dobra muzyka, smaczne jedzenie - to wszystko ma wpływ na to, jaka będzie studniówka. Oczywiście ważnym aspektem jest także osoba towarzysząca, dzięki której ta impreza może być jeszcze fajniejsza. Pamiętacie jak Ola Kot w 2017 roku poszła na studniówkę za lajki z pewnym Damianem? Prezenterka ESKA TV nie zawiodła swojego fana, który podjął wyzwanie i zdobył dla niej 20 tysięcy lajków na Facebooku. Podobna sytuacja miała miejsce także rok wcześniej. Mister Polski Rafał Jonkisz nie miał z kim pójść na swoją studniówkę, więc ogłosił casting na partnerkę. Do modela zgłosiła się ogromna liczba chętnych dziewczyn, jednak studniówkową partnerką mogła zostać tylko jedna z nich. Szczęście uśmiechnęło się do Eweliny, która towarzyszyła Misterowi w jego szkolnej imprezie.

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Nadia Długosz na studniówce z fanem

Jak widać historia lubi się powtarzać, a w 2022 roku na studniówkę do fana wybrała się youtuberka. Mowa o Nadii Długosz, która jest jedną z założycielek kanału Beksy. Choć jej przygoda z kanałem zakończyła się jakiś czas temu, to dziewczyna nadal działa prężnie w sieci. Jak to się stało, że gwiazda sieci wybrała się na studniówkę do Wadowic? Okazuje się, że jakiś czas temu do Nadii napisał na Instagramie Damian Jugowiec. Tegoroczny maturzysta zapytał czy influencerka chciałaby wybrać się z nim na studniówkę i otrzymał pozytywną odpowiedź. Impreza odbyła się w drugi weekend stycznia, a para bawiła się znakomicie! Poniżej możecie zobaczyć jak Nadia i Damian prezentowali się na studniówce 2022. Te zdjęcia i filmik mówią jedno - to była fantastyczna zabawa!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze