Studia 2020 - co studiują polscy youtuberzy i jak godzą pasję z nauką?

2020-09-18 14:44 Patrycja Obarowska
Studia 2020
Autor: Pixabay.com

Studia 2020 - co studiują polscy youtuberzy i w jaki sposób godzą naukę z pasją? Czy łatwo jest być studentem i youtuberem w tym samym czasie? Jakie kierunki studiują polscy internetowi twórcy i czy mają na siebie inne plany poza byciem w mediach społecznościowych? Więcej na ten temat zdradzamy na ESKA.pl!

Studia 2020, a YouTube? Czy łatwo jest pogodzić studiowanie z karierą w serwisie YouTube? Większość polskich twórców internetowych stało się sławnymi jeszcze przed pomyśleniem o studiach! Zazwyczaj ich kariera w serwisie YouTube rozwijała się od wielu lat, a zawód youtuber przyszedł kompletnie niespodziewanie. Są jednak ulubieńcy YouTube'a, którzy mimo, że mają zapewniony zawód, decydują się na studia wyższe i dalszą edukację, która często nie idzie w parze z byciem w social mediach. Dlaczego? W dobie dzisiejszego internetu należy być naprawdę bardzo aktywnym w mediach społecznościowych, ponieważ konkurencja jest niebywale ogromna. Wynikiem trudnej pracy w serwisie YouTube jest często brak czasu na inne rzeczy, a więc bardzo często słynni youtuberzy nie robią już nic innego, poza nagrywaniem treści w serwisie. Na jakie kierunki zdecydowali się polscy youtuberzy? Zobaczcie sami! 

Studia 2020 - co studiują polscy youtuberzy? 

Są polscy youtuberzy, którzy mimo zawodu, który uzyskali dzięki platformie decydują się na studia wyższe. Kto studiuje i nagrywa filmy jednocześnie? Jedną z takich osób jest Alex Mandostyle, która studiuje psychologię w zarządzaniu i jednocześnie nagrywa treści na YouTube. Eniia jest również polską youtuberką, która studiuje i chętnie dzieli się ze swoimi widzami doświadczeniami z uczelni. Dziewczyna jest na studiach marka, wizerunek, marketing i świetnie sobie na nich radzi. LastDream, czyli Ola znana na polskiej scenie YouTube również uwielbia mówić o swoich studiach! YouTuberka studiuje dziennikarstwo w Warszawie i czuje się na tym kierunku, jak ryba w wodzie! 

Nauka jazdy na nartach - jak podchodzić pod górę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze