YouTube Dni Kultury 2020 - kiedy odbędzie się festiwal i o co w nim chodzi?

2020-09-19 13:04 Patrycja Obarowska
YouTube
Autor: pixabay.com YouTube

YouTube Dni Kultury 2020, czyli weekendowy festiwal online, na którym nie może cię zabraknąć! O co chodzi w internetowym wydarzeniu i kiedy się zaczyna? Więcej szczegółów o rozrywce dla artystów i widzów od serwisu YouTube już na ESKA.pl!

YouTube Dni Kultury 2020 rozpocznie się już za chwilę! Festiwal zaplanowany jest od 18 do 20 września 2020 i potrwa przez cały weekend. O co dokładnie chodzi w wydarzeniu i kto będzie mógł wziąć w nim udział? W związku z pandemią koronawirusa, ostatnie miesiące dla branży rozrywkowej nie należały do łatwych, co więcej sytuacja ta bardzo dotknęła środowisko rozrywkowe i kulturalne, dlatego też narodził się pomysł na zorganizowanie festiwalu online YouTube Dni Kultury. Założyciele serwisu internetowego YouTube stworzyli wydarzenie, które da ludziom możliwość obejrzenia wyjątkowych spektakli, musicali, dokumentów i wielu innych ciekawych form sztuki. YouTube Dni Kultury to wydarzenie platformy, które powstało we współpracy z teatrami i twórcami polskiej sceny, dlatego jest to idealny moment na obejrzenie premierowych oraz archiwalnych elementów sztuki i posłuchanie intrygujących rozmów z artystami. 

YouTube Dni Kultury 2020 - kiedy festiwal? 

YouTube Dni Kultury to festiwal online, który potrwa cały najbliższy weekend, od 18 do 20 września 2020 roku. Nudno nie będzie, ponieważ chęć na podzielenie się swoimi treściami przejawiło aż 13 instytucji, w tym między innymi: Teatr Polonia, Teatr Capitol, Studio Buffo, czy też Teatr Wielki - Opera Narodowa. Większość udostępnionych materiałów na festiwalu YouTube Dni Kultury będzie dostępna przez 48 godziny od daty premiery.

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze