Stormzy w Polsce 2020! Koncert pozycją obowiązkową! [BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI]

2019-11-29 10:39
Stormzy w Polsce 2019! Koncert pozycją obowiązkową! [BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI]
Autor: Warner Music Poland Stormzy w Polsce 2019! Koncert pozycją obowiązkową! [BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI]

Stormzy wraca do Polski! Wielokrotnie nagradzany raper, dobry znajomy takich gwiazd, jak Adele czy Ed Sheeran - w naszym kraju da wyjątkowy koncert w 2020 roku! Kiedy dokładnie? Gdzie kupić bilety? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

Stormzy w Polsce 2019 - na tą wiadomość czekali wszyscy polscy fani rapera. Czołowy przedstawiciel światowego hip-hopu i grime'u, tegoroczny headliner Glastonbury i gwiazda Open’er Festival, po raz kolejny pojawi się w naszym kraju. Tym razem w ramach promocji albumu Heavy Is The Head, który pojawi się na rynku 13 grudnia 2019. Kiedy koncert Stormzy w Polsce? Gdzie kupić bilety? Podpowiadamy na ESKA.pl. Nadchodząca płyta rapera to wielki powrót mającego na koncie liczne nagrody zjawiskowego twórcy, który sam jest producentem wykonawczym materiału. Na albumie znajdziemy świetne teksty oraz równie udaną warstwę muzyczną. W realizacji materiału udział wzięło wielu znakomitych artystów młodego pokolenia. Są wśród nich (w porządku alfabetycznym) Aitch, Burna Boy, Ed Sheeran, Headie One, H.E.R., Tiana Major9 i YEBBA, a od strony produkcyjnej Fred Gibson, Fraser T Smith, T-Minus i inni. 

Stormzy w Polsce 2020 - DATA, MIEJSCE

Gdzie i kiedy Stormzy w Polsce? Koncert odbędzie się 3 marca 2020 w warszawskim klubie Stodoła. Obecność obowiązkowa!

Stormzy w Polsce - BILETY

Przedsprzedaż biletów dla członków Alter Klubu rusza 4 grudnia. Bilety w regularnej sprzedaży dostępne od 6 grudnia na www.alterart.pl. Wtedy też poznamy ceny wejściówek.

Stormzy - kim jest?

Zanim w lutym 2017 roku Stormzy wydał debiutancki album Gang Signs & Prayer (który ostatecznie pokrył się platyną i dotarł do 1. pozycji brytyjskiego notowania), mało kto nazywał go najbardziej obiecującym raperem na Wyspach. Tymczasem minęły dwa lata, a jego status znacząco się zmienił. Stormzy jest nie tylko genialnym showmanem, ale i szczerym artystą, z którego twórczością wielu się utożsamia. Wywodzący się ze sceny niezależnej, zaangażowany społecznie i politycznie raper za sprawą tegorocznego występu na Glastonbury stał się jedną z najbardziej inspirujących postaci brytyjskiej popkultury. Korzystając ze statusu gwiazdy festiwalu, poruszył na scenie ważne współczesne problemy, w tym kwestię niesprawiedliwości wobec młodych czarnoskórych dzieci krzywdzonych przez stronniczy system sprawiedliwości.

Chociaż w ubiegłym roku Stormzy nie był aktywny na polu muzycznym, cały czas angażował się w działalność dobroczynną. W lipcu 2018 roku uruchomił program stypendiów - The Stormzy Scholarship - adresowany do czarnoskórych studentów Uniwersytetu Cambridge. Latem tego roku odbyła się druga edycja programu. Ponadto we współpracy z Penguin Random House UK założył wydawnictwo #Merky Books i opublikował w listopadzie 2018 roku własną książkę Rise Up: The Story So Far. W ramach wydawnictwa zrealizował również inicjatywę Writers Prize, której celem jest wyszukiwania pisarskich talentów nowego pokolenia. Gdyby tego było mało, MC, którego mama pochodzi z Ghany, w styczniu 2019 roku założył własną wytwórnię #Merky Records, w barwach której zamierza wydawać płyty nowych, obiecujących artystów. Sukcesy urodzonego w Croydon rapera nie ograniczają się do studyjnej muzyki. W czerwcu tego roku Stormzy został bowiem pierwszym brytyjskim raperem, który został gwiazdą Glastonbury - jednego z największych muzycznych festiwali na świecie. Niedługo później wybrał się na Ibizę, na drugą edycję swojego #Merky Festivalu, gdzie zgromadził najbardziej rozchwytywanych artystów. Po raz pierwszy w historii biletowanych imprez na Ibizie, wejściówki na festiwal rozeszły się w 2 dni.

Dobra passa Stormzy'ego niewątpliwie trwa. Raper zdobył już 25 nagród, w tym 2 statuetki BRIT, 6 MOBO, 3 BET, 2 wyróżnienia magazynu GQ, a także nagrody Ivor Novello, magazynu Q, MTV Europe Music Award, BBC Music Award czy Teen Choice.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze