Kamila Klimczak

i

Autor: MAREK LASYK/REPORTER

Piosenki odnowa - stare hity w nowych wersjach. Widzowie zachwyceni!

2022-05-19 15:03

Polskie, ponadczasowe hity lat 50. i 60. wciąż zachwycają polską publiczność. 7 maja w Krakowie odbył się wyjątkowy spektakl Piosenki odnowa, w trakcie którego widzowie mogli usłyszeć utwory w wykonaniu Kamili Klimczak. Ci, którzy nie mieli możliwości zobaczyć widowiska, będą jeszcze mieli okazję!

PIOSENKI ODNOWA w reżyserii Krzysztofa Materny to wciągająca podróż przez historię polskiej piosenki. Podczas spektaklu, w którym pierwsze skrzypce gra Kamila Klimczak, widzowie mogą usłyszeć ponadczasowe przeboje autorstwa takich legend muzyki jak Jacek Cygan, Krzysztof Komeda, Ewa Lipska, Wojciech Młynarski, Zbigniew Namysłowski, Agnieszka Osiecka, Jerzy Skolimowski czy Wisława Szymborska w zupełnie innych aranżacjach. Na szczególną uwagę zasługują użyte w scenografii obrazy Jerzego Skolimowskiego.

Sonda
Jak często wracasz do starych piosenek?

Spektakl Piosenki odnowa. Kamila Klimczak

Wielka premiera spektaklu z Kamilą Klimczak i zespołem multiinstrumentalistów pod wodzą Dawida Suleja Rudnickiego w rolach głównych miała miejsce 7 maja. Recenzje mówią same za siebie! Dobra wiadomość jest taka, że zainteresowani sentymentalną podróżą widzowie będą jeszcze mogli zobaczyć to poruszające widowisko. Najbliższe spektakle zaplanowano na 10-12 czerwca 2022 roku. Akcja widowiska będzie się rozgrywać na małej scenie teatru Bagatela przy ulicy Józefa Sarego 7 w Krakowie.

Plakat

i

Autor: materiały promocyjne
Najlepsze hity na maj 2022 - te piosenki umilą wiosnę!