Cornelia Jakobs

i

Autor: SVT / eurovision.tv

Sopot Festival 2022 - BILETY. Jaka cena i gdzie kupić?

2022-08-16 11:25

Festiwal Top of the Top Sopot powraca! Opera Leśna w Sopocie ponownie zamieni się w centrum muzycznych wydarzeń i to na aż trzy dni. Czwartego dnia na widzów i publiczność czekać będą natomiast najlepsze polskie kabarety. Gdzie i po ile można kupić bilety na imprezę?

Bilety na Top of the Top Sopot Festival 2022 - gdzie kupić i po ile są? Internauci zainteresowani organizowanym przez stację TVN wydarzeniem poszukują informacji na temat dostępnych wejściówek. Po roku impreza powraca, a fani mogą liczyć na niesamowite emocje. Festiwale muzyczne, w trakcie których na scenie prezentują się największe polskie gwiazdy, a także goście z zagranicy, zawsze cieszą się wielkim zainteresowaniem. Niektórzy fani decydują się nie tylko na oglądanie transmisji w telewizji czy w internecie, ale zakup biletów i uczestnictwo w koncertach na żywo. Już 16 sierpnia 2022 roku Opera Leśna w Sopocie ponownie zamieni się w centrum muzycznych wydarzeń, a to wszystko za sprawą odbywającego się tam Top of the Top Sopot Festival 2022. W tym roku impreza będzie trwać cztery dni. Drugiego dnia dowiemy się, kto otrzyma Bursztynowego Słowika. Sprawdźcie, gdzie i za ile można kupić bilety na Top of the Top Sopot Festival.

Viki Gabor w duecie z Grechutą. Nastolatka pokazała światowy poziom!

Doda zaraz po występie w Sopocie! Wyznała, dlaczego nie zaśpiewała TYCH hitów

Bilety na Top of the Top Sopot Festival 2022

To lato zapowiada się wyjątkowo gorąco dla wszystkich fanów muzyki na żywo. Podczas festiwalu Top of the Top w Sopocie na scenie zaprezentują się najpopularniejsi polscy wykonawcy i nie tylko. Jednym z gości będzie Cornelia Jakobs - reprezentantka Szwecji na Eurowizji 2022. Wydarzenie potrwa trzy dni. Czwartego dnia odbędzie się natomiast wieczór komediowy. Bilety na całe wydarzenie, jak i poszczególne dni można kupować w serwisie eBilet.pl. Ceny za jeden dzień rozpoczynają się od 115 złotych. Za najlepsze miejsca trzeba zapłacić ich aż 800. 

Sonda
Jak często jeździsz na festiwale?