Son Lux w Polsce 2023 - bilety, data, miejsce koncertów mistrzów elektroniki

2022-08-17 16:56
Son Lux
Autor: Fource Son Lux wystąpią w Polsce.

Jeden z najważniejszych składów współczesnej sceny elektronicznej, przełamujący schematy i inspirujący artystów na całym świecie zespół Son Lux wróci w 2023 roku do Polski na 3 koncerty! To twórcy hitów Easy, Lost It To Trying, a także soundtracku do przebojowego filmu Wszystko, Wszędzie, Naraz. Sprawdź najważniejsze informacje o wydarzeniu.

Son Lux - mało jest zespołów z kręgu muzyki alternatywnej, które wywołują w Polsce tak duże zainteresowanie jak ten skład założony w Nowym Jorku. Projekt zawiązany przez Ryana Lottę okrzyknięty został rewelacją już od debiutu w 2008 roku. Największą sławę i wstęp na główne sceny najpotężniejszych światowych festiwali dał im jednak wydany w 2013 roku krążek Lanterns, a także jego następca Bones, które to do dziś uważane są za absolutne klasyki awangardowej elektroniki. Nieszablonowe podejście do kompozycji, z którego słynie Son Lux, można odnaleźć również na soundtrackach filmowych, autorstwa tego trio. Najnowszy z nich, skomponowany do filmu Wszystko, Wszędzie, Naraz zawiera niesamowitą listę muzycznych gości i zbiera genialne recenzje zarówno od krytyków jak i widzów oraz słuchaczy na całym świecie. W 2023 roku wystąpią w Polsce. Najważniejsze informacje o koncercie niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Son Lux w Polsce 2023 - MIEJSCA, DATY

Son Lux zagrają w naszym kraju trzy koncerty. Tak wygląda harmonogram ich występów:

  • 1.03.23 Studio, Kraków
  • 2.03.23 B90, Gdańsk
  • 3.03.23 Stodoła, Warszawa

Son Lux w Polsce 2023 - BILETY

Bilety na te wydarzenia w cenach zaczynających się od 109 złotych dostępne są od środy 17 sierpnia. Można je kupić na stronach fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Going.pl oraz we wszystkich Empikach.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze