Shawn Mendes w Polsce 2022 - DRUGA DATA koncertu! Kiedy i gdzie wystąpi gwiazda?

2021-10-10 18:27
Shawn Mendes
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Shawn Mendes to dziś jeden z najpopularniejszych, młodych wokalistów na świecie. Pod koniec września 2021 roku trzykrotnie nominowany do Grammy artysta i kompozytor, ogłosił międzynarodową trasę Wonder: The World Tour, podczas której zawita między innymi do Polski. Zaplanowany na 24 marca 2022 roku koncert gwiazdy w Krakowie cieszył się tak dużą popularnością, że Shawn Mendes ogłosił drugą datę koncertu w Polsce! Sprawdźcie szczegóły!

Shawn Mendes w Polsce 2022 - DRUGA DATA koncertu! Kiedy i gdzie wystąpi gwiazda? Shawn Mendes cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Uwielbiamy go za niezwykły głos oraz wyjątkową wrażliwość, którą jesteśmy w stanie podziwiać w takich piosenkach jak: Wonder, Summer of Love, Teach Me How to Love czy też Higher. Pierwszy raz w Polsce artysta wystąpił w 2019 roku, w ramach trasy Shawn Mendes The Tour. To właśnie wtedy wokalista wykonał w Krakowie swoje największe hity, totalnie rozgrzewając publiczność. Kanadyjski artysta pokochał Polskę, dlatego postanowił ponownie do niej zawitać. Pod koniec września 2021 roku ogłosił trasę koncertową Wonder: The World Tour, podczas której odwiedzi Kraków. W związku z ogromnym zainteresowaniem wydarzeniem, ku uciesze fanów Shawna Mendesa, dodano jeszcze jedną datę. Kiedy Mendes zagra dodatkowy koncert w Polsce?

Daria zaśpiewała pierwszy raz Paranoia! Zapowiedź premiery w ESKA Live

Shawn Mendes w Polsce 2022 - DRUGA DATA koncertu!

Drugi koncert Shawna Mendesa w Polsce w 2022 roku odbędzie się 25 marca, czyli dokładnie dzień po pierwszym występie. Oba wydarzenia odbędą się w TAURON Arena w Krakowie. Gościem specjalnym koncertów będzie King Princess.

Shawn Mendes w Polsce 2022 - bilety

Otwarta sprzedaż biletów na koncerty Shawna Mendesa wystartowała 8 października 2021. Bilety nadal są dostępne i można je kupić w cenach:

  • Kategoria 1 - 419 PLN,
  • Kategoria 2 - 349 PLN,
  • Kategoria 3 - 349 PLN,
  • Kategoria 4 - 279 PLN,
  • Kategoria 5 - 199 PLN.
Najnowsze