Shawn Mendes w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie koncert Mendesa?

2021-10-08 9:54
Shawn Mendes w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie koncert Mendesa?
Autor: CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER Shawn Mendes w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie koncert Mendesa?

Shawn Mendes wraca do Polski! Jeden z najpopularniejszych artystów umieścił nasz kraj na swojej mapy międzynarodowej trasy koncertowej Wonder. W czasie wydarzenia nie zabraknie na pewno doskonale znanych utworów, jak i nowych hitów, w tym Summe Of Love. Kiedy i gdzie koncert Shawna Mendesa w Polsce? Przekonajcie się i poznajcie najważniejsze informacje w jednym miejscu

Spis treści

  1. Shawn Mendes w Polsce 2022 - DATA
  2. Shawn Mendes Polska 2022 - MIEJSCE
  3. Shawn Mendes Polska 2022 - BILETY

Shawn Mendes w Polsce 2022data, miejsce i bilety, czyli trzy podstawowe informacje. Kiedy i gdzie koncert Mendesa? Zastanawiacie się, ile kosztuje bilet na koncert Shawna Mendesa? Niewątpliwie obok koncertu Eda Sheerana w Polsce będzie to kolejne wielkie wydarzenie organizowane w naszym kraju. Kanadyjski wokalista tak bardzo pokochał Polskę, że już drugi raz postanowił umieścić ją na mapie swojego tournee. Wcześniej zrobił to w 2018 roku podróżując w ramach trasy o ciekawej nazwie Shawn Mendes The Tour. Po trzech latach od tego gorącego i pełnego uniesień wydarzenia, artysta ponownie rozpali fanów do czerwoności. Kiedy Shawn Mendes w Polsce? Gdzie wystąpi? Podrzucamy poniżej odpowiedzi na te pytania. 

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Shawn Mendes kiedyś i dziś

Shawn Mendes w Polsce 2022 - DATA

Shawn Mendes w Polsce 2022 wystąpi w ramach trasy koncertowej Wonder The World Tour. Artysta pojawi się w naszym kraju na samym początku lata 2022, czyli 19 i 20 czerwca. Jeśli kochacie jego muzykę, to zdecydowanie występ kanadyjskiego wokalisty jest pozycją obowiązkową na waszej liscie. 

Shawn Mendes Polska 2022 - MIEJSCE

Gdzie wystąpi Shawn Mendes w Polsce 2022? Po trzech latach, gdy w przenośni rozniósł scenę krakowskiej Tauron Areny, artysta wraca do naszego kraju, by zrobić to ponownie. Koncert Shawna Mendesa 2022 odbędzie się w Krakowie!

Shawn Mendes Polska 2022 - BILETY

Ile kosztuje bilet na koncert Shawna Mendesa? Ceny wejściówek są już znane, a same kartoniki wstępu rozeszły się w szybkim tempie. Warto przypomnieć, że występ w 2019 roku można było zobaczyć kupując bilet za:

  • Kategoria 1 - 299 zł
  • Kategoria 2 - 273 zł
  • Kategoria 3 - 231 zł
  • Kategoria 4 - 189 zł

Shawn Mendes: koncert Kraków 2022 - BILETY i CENA. Gdzie kupić i ile kosztują?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze