Shallow w wykonaniu zapaśników! Hit Lady Gagi i Bradleya Coopera śpiewają gwiazdy wrestlingu

2019-03-27 10:36 M.C.
Shallow w wykonaniu zapaśników! Hit Lady Gagi i Bradleya Coopera śpiewają gwiazdy wrestlingu
Autor: fot./screen/youtube.com/Gaga Daily Shallow w wykonaniu zapaśników

Ten utwór dostał w 2019 roku zasłużonego Oscara za najlepszą filmową piosenkę. Shallow, bo o tej kompozycji mowa, Lady Gaga i Bradley Cooper śpiewają w filmie Narodziny gwiazdy. Kawałek od razu stał się hitem na całym świecie i wiele osób przygotowywało jego własne wersje. Jedną z najoryginalniejszych zaprezentowali zaś... zapaśnicy wrestlingu! Ich niecodzienny cover usłyszycie na ESKA.pl.

Shallow w wykonaniu zapaśników? Jakkolwiek dziwnie to brzmi, takie nagranie trafiło do sieci. To jeden z najoryginalniejszych coverów hitu Lady Gagi i Bradleya Coopera. A było ich wiele! Gdy piosenka stała się przebojem, wiele osób z całego świata zaczęło publikować własne wersje. Wielką popularność zdobyło Shallow śpiewane przez bohatera Gwiezdnych Wojen. W Polsce hitem stał się zaś przekład piosenki na nasz język. A jak z Shallow radzą sobie gwiazdy wrestlingu?

Przeczytaj też: Lady Gaga - piosenka Shallow z ważnym przekazem!

Shallow - Finn Balor i Elias coverują hit!

Wrestling to jedno z najpopularniejszych widowisk w USA. Te amerykańskie zapasy są połączeniem sportów walki i gry aktorskiej. Każda potyczka ma wyjątkową oprawę, a zawodnicy są znani z aranżowania zaskakujących, a często też zabawnych scenek. W ramach takiej właśnie scenki Finn Balor i Elias wykonali Shallow.

Zobacz
Color Of Your Life w chińskiej wersji. Nietypowy cover hitu Michała Szpaka

Autor: fot./screen/youtube.com/Mila Zeng/MichalszpakVevo

Color Of Your Life w chińskiej wersji

Tą piosenką Michał Szpak wywalczył sobie ósme miejsce podczas Eurowizji 2016. Nic więc dziwnego, że Color Of Your Life uchodzi za jeden z najbardziej znanych utworów polskiego wokalisty. Popularność kompozycji dotarła także do Chin! W sieci znalazł się niedawno bardzo nietypowy cover piosenki Michała Szpaka, który przygotowała chińska artystka.

Finn Balor (Fergal Devitt) i Elias (Jeffrey Logan Sciullo) to mega gwiazdy wrestlingu. Ostatnio staczali ze sobą kolejny pojedynek. Ku zaskoczeniu widzów, Elias pojawił się na ringu z gitarą akustyczną! Zapaśnik zaintonował Shallow. Po chwili dołączył do niego Finn Balor! Obaj tworzą duet... prawie do końca. Ostatnia sekunda nagrania jest zaskakująca ;)

Najnowsze