Shallow

i

Autor: YouTube/ Małgorzata Kozłowska

Shallow po polsku. Hit Lady Gagi i Bradley'a Coopera brzmi powalająco!

2019-02-15 16:01

Shallow to piosenka Lady Gagi i Bradley'a Coopera, która pojawiła się w filmie Narodziny Gwiazdy i szybko zyskała ogromna popularność. W internecie pojawiło się kilkadziesiąt przeróbek i coverów. Polscy fani długo musieli czekać na piękną wersję utworu w naszym języku. Wspaniałą niespodziankę otrzymali od Małgorzaty Kozłowskiej w Walentynki 2019! Jak brzmi? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Małgorzata Kozłowska postanowiła sprawić swoim fanom wyjątkowy prezent. Z okazji święta zakochanych piękna wokalistka przygotowała cover piosenki Shallow, mimo że wcześniej zapewniała fanów, że raczej nie planuje stworzyć swojej wersji hitu. Do współpracy zaprosiła dwóch wybitnych artystów - Jakuba Laszuka i Kubę Jurzyka. Drugi z panów dobrze znany jest wszystkim fanom studia Accantus. Jak brzmi Shallow po polsku? 

Eurowizja 2019 Polska - piosenka zespołu Tulia. Co zaśpiewają folkowe dziewczyny?

Z którym piosenkarzem/piosenkarką mógłbyś umówić się na randkę?

Pytanie 1 z 10
Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Shallow po polsku - jak brzmi piosenka? 

Tekst piosenki Shallow na język polski przetłumaczył Tomek Robaczewski, zachowując jego sens i treść, a nie ujmując przy tym liryczności, która tak niezbędna jest w utworach. Już teraz przeczytać możemy wiele pozytywnych komentarzy, które ukazały się pod filmem. - Mimo że nie przepadam za tą piosenką, ta wersja jest o wiele lepsza od oryginału, dwa genialne głosy jednego z mojego ulubionego duetu. - O matko, arcydzieło, tak chciałam usłyszeć polską wersję i to jeszcze z takim świetnym tłumaczeniem i wykonaniem!!! Dziękuję i gratuluję, jesteście świetni! Utworu możecie posłuchać poniżej: