Lady Gaga - piosenka Shallow z ważnym przekazem!

2018-12-06 16:03
Lady Gaga
Autor: Peter Lindbergh Lady Gaga

Shallow to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych utworów z soundtracku do filmu Narodziny gwiazdy. Jak wyjaśnia Lady Gaga, piosenka zawiera kluczowy przekaz!

Lady Gaga i Bradley Cooper zagrali w filmie Narodziny Gwiazdy. To czwarty z kolei remake znanego musicalu z 1937 roku. Aktorzy zagrali w filmie oraz stworzyli soundtrack do produkcji. To właśnie ze ścieżki dźwiękowej do filmu pochodzi piosenka Shallow, która ma juz ponad 135 milionów wyświetleń na YouTube.

Największe HITY 2018 w jednym miksie! To dowód, że za nami dobry rok! [VIDEO]

Lady Gaga i Bradley Cooper - Shallow

Podczas jednego z wywiadów wokalistka przyznała, że najpopularniejsza piosenka z filmu Narodziny gwiazdy, niesie za sobą bardzo ważny przekaz. Według Lady Gagi, utwór pokazuje, że niezwykle istotne jest słuchanie kobiet i tego co mają do powiedzenia. Zobaczcie sami, co powiedziała artystka w rozmowie z magazynem Variety:

Shallow to rozmowa pomiędzy mężczyzną i kobietą. On naprawdę jej słucha. Myślę, że w dzisiejszych czasach to bardzo ważna kwestia. Kobiety chcą, by ich słuchano.

Narodziny gwiazdy - soundtrack

Soundtrack do filmu Narodziny gwiazdy bije rekordy popularności na całym świecie, trafiając na czołówki list przebojów. Shallow dotarło do 5. miejsca zestawienia Billboard Hot 100. Film zbiera rewelacyjne recenzje, również w polskich mediach. Obraz trafił do kin 30 listopada, a w weekend otwarcia Narodziny gwiazdy obejrzało aż 75 tysięcy polskich widzów, co dało tytułowi 3. miejsce w krajowym box office.

HITY 2019: Seeb x Bastille połączyli siły w Grip! O czym jest piosenka?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze