Ariana Grande - 7 Rings po rosyjsku! Takiej wersji jeszcze nie słyszeliście

2019-03-11 15:25
Ariana Grande - 7 Rings po rosyjsku! Takiej wersji jeszcze nie słyszeliście
Autor: fot./screen/youtube.com/Oksana Fluff 7 Rings po rosyjsku

Ariana Grande podbiła tym hitem listy przebojów na całym świecie! Piosenką 7 Rings zachwycają się słuchacze z wielu krajów, a niektórzy z nich przygotowują covery we własnych językach. Jednym z najciekawszych i najlepiej zaśpiewanych jest ten, który został wykonany po rosyjsku! Posłuchajcie, jak mógłby brzmieć hit, gdyby Ariana Grande urodziła się w Rosji!

Ariana Grande - 7 Rings to piosenka, która znalazła się na albumie Thank U, Next. Kompozycja błyskawicznie stała się ogólnoświatowym hitem! W sieci szybko pojawiły się też jej covery. Niektórzy fani amerykańskiej wokalistki śpiewali piosenkę we własnych językach. Dzięki temu mogliśmy usłyszeć między innymi cover 7 Rings po polsku! Tym razem mamy okazję zapoznać się z wersją naszych wschodnich sąsiadów. Trzeba przyznać, że hit Ariany w języku rosyjskim brzmi niezwykle!

Przeczytaj: Ariana Grande - nowa piosenka 7 Rings. O czym jest?

Jak brzmi rosyjski cover 7 Rings?

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak śpiewałaby Ariana Grande, gdyby urodziła się Rosjanką, ta wersja jest dla was! Niezwykły cover znalazł się na kanale Oksana Fluff, gdzie znaleźć można wiele innych przerobionych hitów.

7 Rings w wykonaniu Oksany zaśpiewane jest od początku do końca po rosyjsku! Posłuchajcie, jak brzmi. Youtuberka zadbała o bardzo dokładny przekład. Jeśli więc dobrze znacie ten język, możecie zabawić się w odkrywaniu różnic między coverem i oryginałem.

A tutaj oryginał:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze