Michał Szpak zaśpiewał SHALLOW! Ciarki na plecach gwarantowane! [VIDEO]

2019-03-02 14:59 RW
Michał Szpak zaśpiewał SHALLOW! Ciarki na plecach gwarantowane!
Autor: Radio ESKA Michał Szpak zaśpiewał SHALLOW! Ciarki na plecach gwarantowane!

Michał Szpak to jeden z najbardziej wyróżniających się wokalistów na polskiej scenie muzycznej. Wszystko ze względu na ruchy sceniczne, rzucający się w oczy wygląd, ale przede wszystkim - na pierwszym miejscu - ogromny talent wokalny. Artysta udowodnił to po raz kolejny, podczas ESKA Odwołuje Zimę, wykonując megahit Shallow, Lady Gagi! Czy to lepsza wersja od oryginalnej? Przekonajcie się sami słuchając, oglądając i porównując występy - na ESKA.pl

Michał Szpak śpiewa Shallow i od razu na twarzy pojawia się uśmiech! Tak twierdzą internauci, którzy już zobaczyli wyjątkowe, zapierające dech w piersiach wykonanie. Nie brakuje również opinii, że jest to lepsze wykonanie niż to, podczas gali rozdania Oscarów. Michał Szpak w piosence Shallow wystąpił na tajskiej plaży w Khao Lak przed słuchaczami Radia ESKA, podczas naszej akcji ESKA Odwołuje Zimę. W tym roku wysyłamy słońce, energię i pozytywny nastrój prosto z Tajlandii!

Zobacz: ESKA Odwołuje Zimę 2019 - zwycięzcy przeżywają przygodę życia! [RELACJA]

Przeczytaj też: Oscary 2019: występ Lady Gagi i Bradleya Coopera udowadnia, że pomiędzy gwiazdami iskrzy

Michał Szpak śpiewa Shallow - VIDEO

Michał Szpak podczas 25-minutowego koncertu prosto z Tajlandii wykonał hit: Dream On (grupy Aerosmith), Rosana (swój repertuar) oraz Knockin' on Heaven's Door (Guns 'N Roses). Jednak to właśnie megahit Shallow, pod którym podpisuje się Lady Gaga i Bradley Cooper, zrobił na wszystkich największe wrażenie. Wszyscy śpiewali głośno razem z naszą gwiazdą EOZ 2019:

Całe wykonanie Shallow poniżej od 21 min. 33 sek.:

Shallow to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych utworów z soundtracku do filmu Narodziny Gwiazdy. Jak wyjaśnia Lady Gaga, piosenka zawiera kluczowy przekaz: pokazuje, jak ważne jest, by słuchać tego, co kobiety mają do powiedzenia. W rozmowie z magazynem Variety Lady Gaga przyznała:

Shallow to rozmowa pomiędzy mężczyzną i kobietą. On naprawdę jej słucha. Myślę, że w dzisiejszych czasach to bardzo ważna kwestia. Kobiety chcą, by ich słuchano.

Oryginalna wersja teledysku ma ponad 350 milionów wyświetleń. Za to wykonanie Shallow, podczas gali rozdania Oscarów od 25 lutego zebrała ponad 24,5 miliona wyświetleń. Zobaczcie i przekonajcie się sami, że Michał Szpak dał radę! <siła>

Najnowsze