Selena Gomez zapowiada płytę i trasę koncertową! Wystąpi w Polsce?!

2019-10-25 11:41 RW
Selena Gomez zapowiada płytę i trasę koncertową! Wystąpi w Polsce?!
Autor: IMP FEATURES/East News / Selena Gomez promuje kostiumy Krahs Swim Selena Gomez zapowiada płytę i trasę koncertową! Wystąpi w Polsce?!

Selena Gomez w Polsce?! Koncert gwiazdy byłby spełnieniem marzeń kilku, jak nie kilkunastu tysięcy osób! Nadzieje miłośników talentu amerykańskiej wokalistki są jeszcze większe po tym, gdy potwierdziła ona trasę koncertową promującą nowy album. Będzie to spore wyzwanie dla artystki, jednak wszyscy wierzą, że da sobie radę. Co już wiadomo o nowym materiale? Przekonajcie się już teraz - ESKA.pl!

Selena Gomez - nowa płyta i koncerty to plan artystki na najbliższe miesiące! Potwierdziła to w wywiadzie dla amerykańskiej stacji radiowej. Cytaty z rozmowy podrzucamy na ESKA.pl. 23 października gwiazda oficjalnie, po 16 miesiącach przerwy od wydania ostatniego solowego singla, wróciła na muzyczny rynek lepsza i co najważniejsze silniejsza. Wydała emocjonalną balladę Lose You To Love Me, z bardzo przejmującym teledyskiem. W samym utworze uwagę przyciągnęła sentymentalna melodia, przejmujący głos Seleny, ale również sam tekst. Fani szybko określili, że kawałek jest oficjalnym hymnem rozstań. Niespodzianek nie było końca. Dzień po wydaniu utworu, 27-letnia wokalistka ujawniła drugą część historii. Zawarta ona jest w kawałku zatytułowanym Look At Her Now: - Mam wrażenie, że obie piosenki są połączone, opowiadają historię dochodzenia do siebie po życiowych turbulencjach. Warto wygasić hałasy i zacząć żyć na własnych warunkach - wyjaśniła Gomez. Całkiem możliwe, że już wkrótce pojawią się kolejne kawałki. Już nie możemy się doczekać!

Selena Gomez - nowa płyta i koncerty

Nowa płyta Seleny Gomez to marzenie milionów fanów na całym świecie. Ostatni krążek amerykańskiej gwiazdy pojawił się 4 lata temu, w 2015 roku. Album Revival spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony krytyki. Trzy pierwsze single z wydawnictwa, Good For You, Same Old Love oraz Hands To Myself, zajęły w USA pierwsze miejsce listy 40. najpopularniejszych hitów. Gomez jest jedną z sześciu wokalistek, którym udało się zamieścić co najmniej trzy piosenki na szczycie tego zestawienia od momentu, gdy lista ruszyła w 1992. 

Zobacz: Lose You To Love Me: TŁUMACZENIE piosenki Seleny Gomez. O czym jest utwór?

Wydaje się, że bardziej niż na płytę, fani czekają na koncerty. Każdy doskonale pamięta rok 2016 i odwołaną europejską trasę koncertową. Źle wspominają ten moment polscy fani artystki. Chociaż wówczas na trasie koncertowej Seleny Gomez nie było Polski to wielu miłośników talentu artystki wybierało się na jej koncerty do innych europejskich miast. Być może uda się teraz!

Selena Gomez - wywiad

Selena Gomez powróciła na rynek muzyczny i rozpoczęła promocję swoich dwóch utworów: Lose You To Love Me i Look At Her Now. Gościła w kilku amerykańskich stacjach radiowych. O swoich singlach i płycie opowiedziała m.in. na falach stacji KIIS FM. Jojo Wright, czyli prezenter tamtejszej rozgłośni, zapytał wokalistkę o czym będzie nowa płyta. Powiedziała, że jest już w całości gotowa: 

Nie chcę mówić, że najpierw wydałam piosenki, które uważałam za dobry sposób na zakończenie pewnego rozdziału, bo nie wydałam najlepszej muzyki, jaką zrobiłam. Mogę to zdecydowanie powiedzieć, ponieważ spędziłam lata na tworzeniu utworów i włożyłam w nie o wiele więcej, niż kiedykolwiek wcześniej. Album Revival był dla mnie, tylko krokiem naprzód i patrząc teraz wstecz, stanowił dla mnie wyzwanie. Musiałam napisać 24 piosenki i nie wiem, czy to jest jedno z moich największych dotychczasowych osiągnięć w muzyce.

Selena Gomez została zapytana również o to, czy pisanie piosenek jest swego rodzaju terapią:

Absolutnie, czujesz wszystkie różne emocje. Ja po prostu płakałam, że nie byłam w stanie przejść przez rzeczy i w pewnym momentach widziałam, że praca mnie nienawidzi.

Na sam koniec rozmowy prezenter podsumował cały wywiad i zapytał, czy w związku z wydaniem nowych singli i zbliżającej się premiery nowego albumu, można się spodziewać trasy koncertowej. Selena jednoznacznie odpowiedziała: tak! Czekamy na kolejne informacje.

Najnowsze