Alicja

i

Autor: ESKA

Alicja w ESKA Live. Zobacz elektryzujący występ zwyciężczyni The Voice of Poland

2021-11-12 11:59

Alicja Szemplińska nie zwalnia tempa. Utalentowana wokalistka wydała niedawno swój nowy singiel Ej, Stop, który pokazuje jej całkowicie nowe oblicze. Z tej okazji zwyciężczyni 10. edycji The Voice of Poland pojawiła się w ESKA Live, gdzie wykonała nie tylko swój najnowszy hit, ale również uwielbiane przez jej fanów piosenki. Musisz to zobaczyć!

Alicja w ESKA Live - marzenie wszystkich fanów wokalistki właśnie się spełniło! Punktualnie o 12:00 zakańczamy odliczanie i prezentujemy wam wyjątkowy koncert, jaki artystka dała w naszym ESKOWYM studiu. Dlaczego wyjątkowy? ESKA Live to przecież coś więcej niż zwykłe show. Dzięki serii, którą pokochali wszyscy czytelnicy serwisu ESKA.pl, fani poszczególnych artystów mogą usłyszeć doskonale znane im utwory w ciekawych aranżacjach, jak również premierowe wykonania nowych singli oraz liczne muzyczne niespodzianki. Alicja Szemplińska przygotowała ich całkiem sporo! To właśnie w ESKA Live zwyciężczyni 10. edycji programu The Voice of Poland po raz pierwszy zaprezentowała na żywo swój najnowszy, hitowy utwór Ej, Stop. Niech was jednak nie zmyli ten tytuł. My wcale nie stopujemy, a dopiero się rozkręcamy. Zobaczcie to gorące show już teraz!

Sonda
Lubisz muzykę Alicji?

Alicja premierowo w ESKA Live

Tego koncertu nie mogą przegapić fani Alicji Szemplińskiej. Wokalistka, która przymierza się do wydania debiutanckiego albumu, pojawiła się w naszym ESKOWYM studiu, by nie tylko zaśpiewać swoje największe hity, ale również po raz pierwszy zaprezentować jeszcze świeżutki singiel Ej, Stop! Jak jej poszło? Oczywiście śpiewająco! Siadajcie wygodnie i oglądajcie show Alicji w ramach ESKA Live. Naprawdę warto ❤ 

Alicja z elektryzującym koncertem w ESKA Live