Sara James w ESKA Live! Kiedy, gdzie i o której oglądać występ przed Eurowizją Junior?

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Sara James w ESKA Live! Kiedy, gdzie i o której oglądać występ przed Eurowizją Junior?

Sara James w ESKA Live! Kiedy, gdzie i o której oglądać występ przed Eurowizją Junior?

2021-11-24 12:49

Sara James w ESKA Live to duża dawka młodzieńczej energii, uśmiechu, beztroski, a to wszystko w rytm największych hitów. Reprezentantka Polski na Eurowizji Junior w Paryżu pokazała swoje duże, wokalne predyspozycje, którymi wkrótce planuje zawojować świat.

Sara James w ESKA Live nie zawiedzie oczekiwań największych fanów. Młoda gwiazda wystąpiła na ESKOWEJ scenie tuż przed swoim wylotem na Konkurs Piosenki Eurowizji Junior w Paryżu. Reprezentantka Polski dała próbkę swoich niebywałych umiejętności wokalnych śpiewając dobrze znane hity. W setliście tego wyjątkowego występu nie mogło zabraknąć również utworu, z którym 13-letnia Polka powalczy o trzecie zwycięstwo dla naszego kraju w tym konkursie. Oprócz samego koncertu w ramach ESKA Live obejrzycie również odcinek z cyklu Pogadane. Rudy, którego doskonale znacie z programu Obudź się na Jankesa w Radia ESKA, porozmawiał z młodą wokalistką, a ta... zdradziła wiele tajemnic! 

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Sara James w ESKA Live - kiedy koncert?

Koncert Sary James to ważna kwestia dla wszystkich fanów Konkursu Piosenki Eurowizji Junior. Osoby, które chcą zobaczyć, jak prezentuje się na scenie młoda wokalistka - tuż przed wylotem do Paryża - nie powinni tego przegapić. Ekskluzywny występ na naszej multimedialnej scenie odbędzie się 30 listopada 2021. Premierowo wydarzenie obejrzycie wchodząc punktualnie o godzinie 12:00 na ESKA.pl!

ESKA Live - ekskluzywne koncerty z największymi gwiazdami! Kto i kiedy wystąpi?

Sara James z piosenką Somebody będzie reprezentować Polskę w tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbędzie się w Paryżu. O wyborze decydowało jury specjalnego wydania Szansy na Sukces oraz telewidzowie.

Sara James zaskoczyła muzyczną niespodzianką. Tego przed Eurowizją Junior 2021 nikt się nie spodziewał!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE