Sara James

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News

Sara James zaskoczyła muzyczną niespodzianką. Tego przed Eurowizją Junior 2021 nikt się nie spodziewał!

2021-11-18 9:09

Sara James po wygranej w The Voice Kids, nie zatrzymuje się ani na chwilę. Na miesiąc przed Eurowizją Junior 2021 postanowiła zrobić swoim fanom niespodziankę i wydała swoją pierwszą w życiu EP-kę! Szczegóły jej muzycznej nowości, znajdziecie w artykule poniżej.

Sara James po udziale w The Voice Kids nie zatrzymuje się ani na chwilę. Już od Przesłuchań w Ciemno, zgromadziła dookoła siebie grono wiernych fanów, które z odcinka coraz bardziej się powiększało. Nie mogło być inaczej. Sara doszła do finału i stała się zwyciężczynią czwartej odsłony muzycznego show. Oczywiście młoda artystka nie spoczęła na laurach, tylko wciąż robiła wszystko, by spełniać swoje marzenia jeszcze bardziej. Razem z uczestnikiem The Voice Kids 1 nagrała piosenkę do filmu Czarny Młyn, a w dodatku wzięła udział w preselekcjach do Eurowizji Junior 2021. Jej głos zachwycił nie tylko jurorów, ale także widzów przed telewizorami. Dzięki ich głosom, Sara James została okrzyknięta reprezentantką Polski na Dziecięcej Eurowizji, która odbędzie się już 19 grudnia w Paryżu. Choć większość osób myślała, że do momentu konkursu Sara będzie szlifować swój eurowizyjny kawałek Somebody, to byli w błędzie. 13-letnia artystka właśnie wydała swoją pierwszą w życiu EP-kę!

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Sara James wydała pierwszą EP-kę

To dzieje się naprawdę! Sara James wydała swój pierwszy mini album, tuż przed Eurowizją Junior 2021. Jakby tego mało EP-ka jest świąteczna i zawiera w sumie cztery utwory - pierwszy autorski zatytułowany Jak Co Roku, przy którym pracowali Duit, Igor Herbut i Karolina Kozak, a także trzy kolejne - Rockin' Around The Christmas Tree, Merry Xmas Everybody, Idą Święta. EP-ka Sary James dostępna jest od czwartku 18 listopada, dokładnie od północy we wszystkich serwisach streamingowych. Jednak to nie koniec niespodzianek! Sara zdradziła, że niebawem pojawi się również teledysk do piosenki Jak Co Roku. Kiedy? Choć młoda artystka nie zdradziła oficjalnej daty, możemy się domyślać że na pewno nastąpi to przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Bądźcie czujni!

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?