Sara James na Eurowizji Junior 2021 - WYNIK przesądzony? Występ w ESKA Live dowodem

2021-12-08 10:52
Sara James na Eurowizji Junior 2021 - WYNIK przesądzony? Występ w ESKA Live dowodem
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Sara James na Eurowizji Junior 2021 - WYNIK przesądzony? Występ w ESKA Live dowodem

Sara James na Eurowizji Junior 2021 wystąpi z piosenką Somebody. Utwór już robi furorę, a zrobi jeszcze większą po tym, gdy wybrzmi podczas konkursu w Paryżu. Jak będzie brzmieć ta propozycja w wersji na żywo? Jak Sara James śpiewa ten utwór na chwilę przed ostatecznym występem? Przekonajcie się oglądając jej show w ramach ESKA Live!

Sara James na Eurowizji Junior 2021 - WYNIK przesądzony? Jeśli widzowie na świecie zobaczą występ w ESKA Live, to utwierdzą się w przekonaniu, że reprezentacja Polski ma realne szanse na trzecie w historii zwycięstwo. Ten performance naprawdę budzi zachwyt. Sara James podczas ekskluzywnego występu na ESKOWEJ scenie zaśpiewała swój singiel, z którym powalczy na wielkiej scenie w Paryżu. Jak brzmi piosenka Somebody na żywo? Dużo lepiej niż w wersji radiowej? Przekonajcie się oglądając wideo poniżej. Waszej uwadze polecamy również cały koncert Sary James w ESKA Live. Młoda artystka takiego występu jeszcze nie miała!

ESKA Live - ekskluzywne koncerty z największymi gwiazdami! Kto i kiedy wystąpi?

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Sara James na Eurowizji Junior 2021 - kiedy?

Sara James z piosenką Somebody będzie reprezentować Polskę w tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbędzie się w Paryżu. O wyborze decydowało jury specjalnego wydania Szansy na Sukces oraz telewidzowie. Sara James, zgodnie z zasadami finału, w odcinku Szansy na Sukces, wykonała dwie piosenki: My Heart Will Go On z repertuaru Celine Dion oraz premierową kompozycję przygotowaną specjalnie z myślą o Eurowizji Junior: Somebody. Wygrała zdobywając maksymalną liczbę punktów, zarówno ze strony telewidzów, jak i jury. 

Autorami utworu są m.in. Patryk Kumór i Dominik Buczkowski, którzy napisali utwory Anyone I Want To Be oraz Superhero to właśnie z tymi singlami Roksana Węgiel i Viki Gabor triumfowały na Eurowizji Junior w 2018 i 2019 roku. Jak podkreśla sama Sara:

Ten utwór jest bardzo bliski mojemu sercu. Jego przesłanie jest piękne w swojej prostocie – nie jesteś sam. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy przez panującą sytuację na świecie nasz wzajemny kontakt i relacje zostały mocno ograniczone, pamiętajmy o tym, że zawsze gdzieś jest ktoś, kto poda nam pomocną dłoń, gdy będziemy tego potrzebować. Tak samo jak ja nie jestem sama wiedząc, jakie wsparcie płynie do mnie ze strony mojej rodziny, przyjaciół, fanów. Chciałabym, żeby oni wszyscy wiedzieli, że ja też jestem. Dla nich i dzięki nim mogę spełniać swoje marzenia i jestem za to ogromnie wdzięczna. Razem możemy więcej i nie musimy się już bać.

Po ogłoszeniu wyników Sara nie kryła radości ze zwycięstwa. Podkreślała, że wykorzysta te kilka miesięcy, by jak najlepiej przygotować się do występu i by godnie reprezentować nasz kraj podczas finału Konkursu 19 grudnia 2021 w Paryżu.

Rihanna w ESKA Live? Nie! To polska reprezentantka na Eurowizję Junior 2021

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze