Sara Egwu James wygra The Voice Kids 4? Widzowie nie mają wątpliwości!

2021-04-08 10:35 Adam Bysiek
Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!

Nie milkną echa trwającego nadal programu telewizyjnego The Voice Kids 4! Dyskusje o tym, kto wygra muzyczne talent show nie mają końca, a internauci mają już swojego faworyta! Analizując tysiące komentarzy, które pojawiają się w sieci nie sposób nie wywnioskować, że jedną z faworytek widzów jest Sara Egwu James. Jej występy robią furorę w sieci i wywołują zachwyt u większości widzów.

Sara Egwu James to jedna z finalistek The Voice Kids 4. Młoda artystka jest uwielbiana przez widzów, a wszystko za sprawą jej wyjątkowego głosu, który już podczas przesłuchań w ciemno zachwycił fanów programu i szybko zapadł w ich pamięci. Sara swoim głosem urzekła nie tylko widzów, ale też trenerów The Voice Kids 4. Cle, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron szybko odwrócili swoje fotele i walczyli o uczestniczkę, która ostatecznie postanowiła dołączyć od drużyny Tomsona i Barona. Pytanie o to czy Sara Egwu James wygra program The Voice Kids 4 jest jednym z najczęściej dziś zadawanych w polskim Internecie. Oczywiście nie ulega wątpliwości, że program The Voice Kids był początkiem wielkich muzycznych karier dla takich osób jak chociażby Roksana Węgiel czy Viki Gabor, jak będzie tym razem - czy Sara również dołączy do grona młodych gwiazd? 

MaRina w finale The Voice Kids 4! Jej występ inspiracją dla młodych wokalistów

Sara Egwu James wygra The Voice Kids 4?

Czy Sara Egwu James ma szanse wygrać The Voice Kids 4? Widzowie nie mają wątpliwości. Opinie jakie pojawiają się pod adresem tej uczestniczki są bardzo pozytywne. "Moim zdaniem wygra tę edycję”, „Ona musi wygrać”, „Tylko dla Sary obejrzę finał”, „Pozamiatane”, „Jedyna kandydatka na wygraną”, „Nie mogę uwierzyć, że ma 12 lat”, „Moja faworytka” - to zaledwie kilka z tysięcy komentarzy, które cały czas zalewają sieć. Zaznaczmy, że gdyby przypuszczenia widzów i fanów znalazły show znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości - wówczas byłyby to moment wyjątkowy dla chłopaków z Afromental. Wszystko dlatego, że Tomson i Baron pierwszy raz mogliby poszczycić się sukcesem polegającym na doprowadzeni swojej podopiecznej do zwycięstwa w całym programie The Voice Kids. 

Najnowsze