Sara Egwu James na Eurowizji Junior 2021? W internecie posypały się komentarze

2021-04-14 11:51 AR
Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!

Sara Egwu James uznawana jest za główną kandydatkę do wygrania The Voice Kids 4. Wielu Polaków jest zachwyconych jej głosem i uważa, że jest w niej ogromny potencjał na międzynarodowy sukces. Pojawiły się spekulacje, że dziewczynka będzie reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021. Czy tak faktycznie się stanie?

Sara Egwu James to jedna z faworytek tegorocznej edycji programu The Voice Kids. Już wkrótce wystąpi w finale, w którym będzie biła się o zwycięstwo razem z dwójką innych uczestników. Wielu jej fanów jest pewnych, że to właśnie Sara zgarnie nagrodę. Jej talent został niezwykle doceniony przez Polaków i rozpoczęły się już spekulacje, czy Sara Egwu James nie będzie reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021. Podczas odcinka The Voice Kids wyemitowanego w sobotę 10.04.2021 posypały się komentarze sugerujące, że nastolatka jest najlepszą opcją. "Błagam, Sara na Eurowizję Junior", "Sara powinna nas reprezentować Polskę na Eurowizji Junior", "Jak ona pójdzie na Eurowizję junior to ma wygrana w kieszeni" - to tylko niektóre z wielu komentarzy, które można było przeczytać na Twitterze. Zwrócono także uwagę na fakt, że Sara śpiewała piosenkę Husavik (My Hometown) z filmu Eurovision Song Contest: historia zespołu Fire Saga. Czy to znak?

Finaliści The Voice Kids 4 - kto będzie walczyć o zwycięstwo?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy, gdzie, Polska

Eurowizja Junior 2021 odbędzie się 28 listopada. Konkurs organizuje Francja, która w 2020 roku wygrała Eurowizję Junior, która odbyła się w Warszawie. Triumfowała wtedy Valentina z piosenką J’imagine. Nie wiadomo jeszcze, w którym francuskim mieście odbędzie się wydarzenie. Nie znany jest także reprezentant Polski. Zostanie wybrany najprawdopodobniej we wrześniu.

Sara Egwu James - wiek, pochodzenie, rodzina, Instagram

Młoda wokalistka zwróciła uwagę Polaków nie tylko swoim pięknym głosem, ale także egzotycznym wyglądem i ciekawym nazwiskiem. Jak się okazuje, Sara Egwu James pochodzi z Ośna Lubuskiego. Jej ojciec pochodzi z Nigerii, stąd też zagraniczne nazwisko. Nastolatka ma 12 lat. Nie jest aktywna w mediach społecznościowych. W The Voice Kids 4 swoją przygodę będzie kontynuować pod skrzydłami Tomsona i Barona.

Najnowsze