The Voice Kids 4 - uczestniczka śpiewała z playbacku? Jej głos zachwycił w finale!

2021-04-08 15:16 Adam Bysiek
Finał The Voice Kids 4
Autor: Finał The Voice Kids 4 / screen z YouTube: The Voice Kids Poland Finał The Voice Kids 4

Finał The Voice Kids 4 coraz bliżej! Co wydarzy się a nadchodzącym odcinku? Z pewnością będzie się działo! która dotarła aż do finału śpiewała z playbacku?! W sieci pojawił się zwiastun finałowego odcinka kultowego i jednego z ulubionych programów widzów w Polsce! Sprawdzamy czego możemy się spodziewać po pierwszej części finału The Voice Kids 4.

The Voice Kids 4 - zwiastun finału już jest! Wideo, które trafiło do sieci jest bardzo tajemnicze, ale też przy okazji zapowiada ogromną dawkę emocji i wrażeń związanych z rywalizacją najmłodszych wokalistów. Bój toczy się o zwycięstwo całego muzycznego talent show! O zwycięstwo powalczą Sara Egwu-James, Mikołaj Jabłoński i Amelia Borkowska z drużyny Tomsona i Barona, z teamu Cleo: Tatiana Kopala, Igor Konieczny, Karolina Szostak. Finałową stawkę zamykają Aleksander Klembaski, Natalia Pawelska i Zofia Sławińska, którzy wybrani zostali przez Dawida Kwiatkowskiego.

The Voice Kids 4 - co się wydarzy w finale?

The Voice Kids 4 - uczestniczka śpiewała z playbacku - takie stwierdzenie padło w pewnym momencie z ust Tomasza Kammela, prowadzącego program na TVP2. Jednak nie chodzi o złamanie regulaminu, a o tak czystą barwę głosu Amelii Borkowskiej, bo właśnie o niej mówił prowadzący The Voice Kids. Nie tylko Tomasz Kammel był pod wrażeniem głosu młodej artystki, swojego zachwytu nie kryli też trenerzy show.

Finaliści The Voice Kids 4 - kto będzie walczyć o zwycięstwo?

Zwiastun pełen jest radosnych momentów programu, a to zwiastuje mnóstwo wzruszeń widzom podczas emisji kolejnego odcinaka muzycznego show. Oglądając ten materiał wideo, nie można przejść obojętnie obok profesjonalnie przygotowanych układów choreograficznych, będących nierozłącznym elementem większości z finałowych występów.  

Finał The Voice Kids 4 - kiedy się odbędzie, gdzie oglądać

Jesteście ciekawi kiedy odbędzie się finał The Voice Kids 4 i gdzie można go oglądać? Już wyjaśniamy! Ten, jak zawsze, pokaże TVP2. Całość rozpocznie się już o godzinie 20:00 w najbliższą sobotę 10 kwietnia 2021 roku. The Voice Kids 4 to muzyczny talent show, który co tydzień gromadzi miliony widzów przez ekranami telewizorów i jest jednym z najczęściej komentowanych programów w sieci. A Wy, macie już swoich faworytów?

Najnowsze