Sanah dała piękny występ w Opolu i rozbawiła widzów: "jakie jaja"

2020-09-05 21:42
Sanah dała piękny występ w Opolu i rozbawiła widzów: jakie jaja
Autor: Lukasz Kalinowski/East News Sanah dała piękny występ w Opolu i rozbawiła widzów: "jakie jaja"

Czarujący, wzruszający i kojący nerwy - taki właśnie był występ sanah, podczas koncertu Od Opola do Opola, w ramach 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Młoda artystka hipnotyzowała swoim pięknym głosem, ale również sprawiła, że widzowie oraz internauci byli rozbawieni. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

Występ Sanah w Opolu oczarował widzów, internautów i publiczność zgromadzoną w Amfiteatrze. Ubrana w kwiecistą suknię wokalistka kolejny raz wywołała zachwyt, a nawet łzy wzruszenia. Niezwykle utalentowana, młoda artystka, w ramach koncertu Od Opola Do Opola wykonała megahit Melodia i jak się niedługo później okazało, wygrała główną nagrodę. Nie kryła swojego zaskoczenia, choć dla wielu internautów była to formalność. Sanah do wygrania ma jeszcze jedną statuetkę. 6 września weźmie udział w konkursie Premiery i zaśpiewa swój najnowszy utwór No Sory. 

Sonda
Która piosenka powinna wygrać?

Sanah zaskoczona: "jakie jaja"

Sanah w Opolu odebrała nagrodę, podczas koncertu Od Opola do Opola. Głosy na swoich faworytów, w tej właśnie części Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki, oddawali internauci. Niezwykle utalentowana artystka, odbierając tytuł i statuetkę z rąk prowadzących, nie mogła uwierzyć w to, co się aktualnie dzieje. Całość skwitowała mówiąc: jakie jaja. Laureatka ponownie pojawiła się na muzycznej scenie, by zaśpiewać megahit Melodia. I tak faktycznie było. Pod koniec występu, tuż po zaśpiewaniu ostatnich dwóch słów piosenki, emocje wciąż towarzyszyły Sanah. Ponownie całość nie dowierzając skwitowała: jakie jaja

Nie dziwi to internautów, którzy są pod ogromnym wrażeniem talentu 23-latki, ale również jej niespotykanej w dzisiejszych czasach skromności. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze