Sanah dała sekretne show. Występami na trasie Kolońska i Szlugi Tour powali na kolana!

i

Autor: Rafał Wróblewski / ESKA.pl Sanah dała sekretne show. Występami na trasie Kolońska i Szlugi Tour powali na kolana!

Sanah dała sekretne show. Występami na trasie Kolońska i Szlugi Tour powali na kolana!

2021-11-01 13:29

sanah zaprosiła przyjaciół i zagrała sekretny, przedpremierowy koncert. W jednym z warszawskich studiów zaprezentowała, jak bardzo dobrze będą wyglądać występy w ramach nadchodzącej trasy obejmującej aż 23 koncerty w Polsce. Jeśli myślicie, że podczas trasy #NoSorryTour widzieliście już wszystko i artystka nie będzie w stanie już Was zaskoczyć, to jesteście w błędzie. Każdy z koncertów, w ramach Kolońska i Szlugi Tour, będzie wydarzeniem, jakiego jeszcze nie było. Sprawdźcie i przekonajcie się, dlaczego warto być na koncertach na jesiennej trasie.

sanah zanim wyruszy w długą podróż po Polsce dała zamknięty koncert dla swoich przyjaciół. Artystka, którą w 2019 roku jeszcze przed wydaniem hitu Szampan określiliśmy nadzieją polskiej muzyki, sprawiła dużą niespodziankę prezentując przedpremierowo performance, jaki zobaczcie podczas występów w ramach Kolońska i Szlugi Tour. Melancholia, nowe aranżacje znanych hitów, covery, taniec, zabawa, impreza, a w tle śpiewającej sanah wielka techno-gęś. Trasa koncertowa Kolońska i Szlugi 2021 oficjalnie ruszy 31 października, koncertem w warszawskim Torwarze. Po drodze gwiazda polskiej sceny muzycznej wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi, w trójmiejskiej Ergo Arenie, ale niewątpliwie hitowe będzie show 14 listopada w Tauron Arenie. To właśnie w tym obiekcie, w ostatnich latach występowały takie osobistości, jak Shawn Mendes, Maroon 5 czy Enrique Iglesias. Koncert sanah w Krakowie 2021 jest niemalże wyprzedany! Wykonawczyni megahitu Szampan tej jesieni odwiedzi w sumie 23 miasta. Jak będą wyglądać koncerty sanah? Przekonajcie się oglądając wideo poniżej. Na wydarzeniu był Rafał Wróblewski z ESKA.pl. 

Olśniewająca Sanah w mrocznej scenerii. Tak powstawał klip Kolońska i szlugi! [TYLKO U NAS]

Sanah na żywo powala na kolana! Tak wyglądają koncert Kolońska i Szlugi Tour!

Sanah - koncerty Kolońska i Szlugi 2021

Kolońska i Szlugi Tour to trasa, jakiej jeszcze w Polsce nie było! 29 października, czyli dwa dni przed oficjalnym wystartowaniem tournee, artystka wystąpiła dla swoich przyjaciół. Na zamkniętej imprezie pokazała, jak będą wyglądać występy na prawie całkowicie wyprzedanej już trasie. Wszystko zaczęło się od piosenki, która wzbudziła ogromne zainteresowanie, zanim oficjalnie została wydana. Żaden inny utwór w ostatnich latach nie zrobił tak dużego szumu, jak tytułowy kawałek Kolońska i szlugi. Sanah nagrodzona głośnymi brawami, pojawiła się na scenie, siadła przed pianinem i zagrała swój najnowszy singiel. 

Sanah - koncerty Kolońska i Szlugi Tour. Kiedy i gdzie wystąpi Sanah? [TRASA JESIEŃ 2021]

Po piano wersji Kolońska i szlugi, artystka wykonała kolejny sentymentalny kawałek, który stał się hitem w internecie. Mowa o piosence zatytułowanej To koniec. Później przyszedł czas na utwór Co ja robię tutaj. Początek koncertu utrzymany jest w bardzo spokojnym, melancholijnym klimacie. Trzeci w setliście pojawił się jeden z najsmutniejszych utworów gwiazdy, czyli Róże. Czwarty w kolejności wybrzmiał utwór Wars z płyty Irenka. 

Później tempo rozkręciło się wraz z hitem Bujda, z ep-ki o tym samym tytule. W trakcie koncertu możecie liczyć na dobrą zabawę w rytm megahitów: Szampan, Ale Jazz!, Oczy, Warcaby, a to wszystko w wyjątkowych aranżacjach i z wyjątkową choreografią Sanah. Co więcej, najpopularniejsza gwiazda młodego pokolenia w Polsce, zaśpiewała najbardziej kultowy, weselny przebój. Piosenka Prawy do lewego, pod którą oryginalnie podpisuje się Kayah & Bregović, w wersji sanah doprowadzi Was do totalnego szaleństwa. W czasie trwania całego koncertu, w tle warto zwrócić uwagę na wielką, ponad 400-kilową gęś, która zmienia kolory. Raz ubrana jest w kwiaty, a innym razem w uśmiechnięte buźki.

Artystka wyszła na bis i zaśpiewała elektroniczną wersję hitu Kolońska i szlugi. Tym utworem koncert się rozpoczyna i tym utworem koncert się kończy. Koncert rozpoczął się o 20:40 a zakończył o 22:20. Prawie dwie godziny muzycznego szaleństwa na najwyższym poziomie. Jeśli jeszcze zastanawiacie się, czy warto iść na koncert sanah, to odpowiadamy. WARTO!

Bilety na koncerty Sanah - Kolońska i Szlugi Tour