Salon Dźwięku - Kamil Bednarek takiego koncertu jeszcze nie zagrał! Kiedy i gdzie oglądać?

Kamil Bednarek
Autor: Pawel Murzyn/East News

Kamil Bednarek przygotował nie lada niespodziankę dla wszystkich stęsknionych za jego koncertami fanów. Wokalista, który niedawno zaprezentował swój najnowszy singiel Momenty zagra wyjątkowy koncert, w którym uczestniczyć mogą wszyscy. Gdzie i kiedy oglądać Salon Dźwięku, którego gościem będzie trener X edycji The Voice of Poland? Sprawdź na ESKA.pl.

Salon Dźwięku - Kamil Bednarek zagra wyjątkowy koncert dla wszystkich swoich fanów. Rok 2020 nie był wymarzonym rokiem ani dla artystów, ani też dla ich fanów. Ze względu na pandemię koronawirusa i stale zwiększającą się liczbę zakażeń odwołane zostały wszystkie imprezy masowe. W ostatnich tygodniach artyści powoli wracają na scenę, jednak przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. O jakiekolwiek zagrożenie nie muszą się obawiać fani Kamila Bednarka. Wokalista zapowiedział wyjątkowy koncert online, w trakcie którego wykona swoje największe hity w doskonale znanych jego wielbicielom aranżacjach oraz premierowe numery zapowiadające jego kolejny krążek.

Koncert Kamila Bednarka to część letniego cyklu Salon Dźwięku stacji TVN. Artysta tym razem zagra w plenerze. Poza samym występem, fani mogą liczyć także na wywiad, w którym Kamil Bednarek opowie o swoich najbliższych planach zawodowych. Poniżej znajdziecie informacje dotyczące tego, kiedy i gdzie będzie można obejrzeć koncert piosenkarza.

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Salon Dźwięku - Kamil Bednarek

Tego wydarzenia nie mogą przegapić fani wokalisty, który karierę muzyczną zaczynał od udziału w programie Mam Talent. Wyjątkowe show Kamila Bednarka będzie miało miejsce w sobotę, 8 sierpnia 2020 roku. Wydarzenie będzie transmitowane od godziny 20:00 zarówno na antenie TVN, jak i na Playerze.

Organizatorzy zapowiedzieli, że Kamil Bednarek nie jest jedyną gwiazdą cyklu. Tydzień później, 15 sierpnia 2020 roku, dla widzów zagra Agnieszka Chylińska.

Najnowsze