Ronnie Ferrari - koncerty 2019. Gdzie i kiedy gra autor hitu Ona by tak chciała?

2019-09-02 10:37 MK
Ronnie Ferrari
Autor: YouTube/Ronnie Ferrari

Ronnie Ferrari to prawdziwy internetowy fenomen. W niewiele ponad miesiąc, jego singiel Ona by tak chciała został odtworzony ponad 30 milionów razy. Popularność kawałka sprawiła, że młody chłopak zyskał jeszcze więcej fanów, którzy spragnieni są zobaczenia go na żywo podczas koncertu. Na ESKA.pl zebraliśmy informacje, gdzie i kiedy gra autor obecnie największego przeboju w serwisie YouTube. Sprawdzajcie koniecznie.

Ronnie Ferrari - koncerty to jedna z kwestii, które najbardziej interesują wszystkich internautów i fanów 19-latka z Włocławka. Chłopak miał już na swoim koncie kilka popularnych w sieci singli, jednak żaden z nich nie osiągnął takiego sukcesu jak najnowszy, czyli Ona by tak chciała. Z każdym dniem, audio umieszczone w serwisie YouTube notuje dziesiątki tysięcy nowych wyświetleń. Takie zainteresowanie internautów kawałkiem i samym artystą przełożyło się na wynik 38 milionów wyświetleń pod klipem oraz znaczny wzrost liczby obserwujących jego media społecznościowe! Dla wszystkich tych, którzy chcieliby zobaczyć Ronniego Ferarriego na żywo i wspólnie z nim zaśpiewać Ona by tak chciała, mamy dobrą wiadomość. Otóż, młody twórca ma już zaplanowanych kilka koncertów na najbliższe tygodnie.

Ronnie Ferrari - koncerty 2019

Sukces, z jakim spotkał się singiel Ona by tak chciała, zwrócił uwagę agencji koncertowych i właścicieli klubów, którzy postanowili zrobić wszystko, by Ronnie Ferrari zagrał dla nich koncert. W zakładce wydarzenia na oficjalnym Facebooku autora internetowego hitu znajduje się rozpiska najbliższych koncertów. Poniżej prezentujemy aktualny harmonogram.

6.09 - Płock (Plaża Patelnia)
14.09 - Przesmyki (Club Corrado)
18.09 - Poznań (TROPS)
20.09 - Trzyciąż (Klub Apogeum)
28.09 - Gdynia (Klub Galaktyka)

Najnowsze